Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan idegeskedem,...

Folyamatosan idegeskedem, hogyan lazíthatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról van szó, hogy az utóbbi időben úgy érzem folyamatosan ideges vagyok, apró dolgokon felhúzom magam. A legutóbbi menzeszem előtt egy héttel kezdődött, gondoltam ez normális, ilyenkor mindig kivagyok lelkileg, de már régen vége és még mindig tart. Igaz, van mi miatt idegeskednem, de ezek az előtt is aktuálisak voltak, hogy elkezdődött és mégsem volt ez, mint most. Zavar, hogy durva vagyok az emberekkel körülöttem, főleg a barátommal és igyekszem visszafogni magam, de nem megy.


A kérdésem, hogy KONKRÉTAN mivel tudnám lenyugtatni magamat, tudtok valamit tanácsolni? Van valami, ami segíthet lenyugodni?



#megoldás #állapot #lazítás #folyamatos idegesség
2013. jún. 9. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Szedjél magnéziumot, vagy valami enyhe nyugtatót. Vezesd le sporttal a stesszt, tornázz például. Ha lelki bajod van, kezeld azt is, olvasgass önismereti témájú írásokat, nekem ez sokat segített, hogy rájöjjek, minden feszültségem forrása az, hogy nem bízom magamban eléggé...
2013. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keressél egy hobbit,egy szenvedélyt ami nem munka csak szórakozás,én a fotózást és képszerkesztést választottam,ami a lényeg,közösségi oldalakat kell keresni ahol azt a témát tárgyalják semmi mást ,a legjobb nyugtató ha tanulsz,a hobbidat a szenvedélyedet tanulod,akkor tereli a figyelmedet a mindenapi gondokról.
2013. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én este nem tudtam aludni mert annyira stresszes voltam az iskola miat. Sokat segitet az hogy minden nap leültem egy félórára átgondolni a ma történt dolgokat leírtam őket az első 2-3 hétben még mindig gondolkoztam rajta este az ágyba és adig nem tudtam elaludni amíg nem oldottam meg azt a problémát volt hogy hajnali háromig is fent voltam.Aztán az agyam rá ált hogy csak akkor gondoljak arra ami az nap velem történt amikor leültem átgondolni azt (ez az idő mindig ugyan akkor kezdődjön és fejeződjön be) és így után az nap már nem is gondoltam rá és este tudtam aludni.Ez alatt az idő alatt ne próbáld megoldania valami feladatot kel elvégezned (pl.: prezentrácot összerakni,házit megcsinálni) ezeket elölte vagy utána végezd el lehetőleg elölte.Ez alatt a fél óra alatt csak gondold át és írd le.
2016. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!