Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Még fiatal (19) éves vagyok,...

Még fiatal (19) éves vagyok, de az utóbbi időben igen erősen fáj a hátam (főleg ha hajolni kell, de ha fekszem mostmár akkor is) Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem fáj pokolian, hogy gyógyszert kelljen bevennem, de fáj.

2013. jún. 9. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet ferde a gerinced, vagy csak egyszerűen rossz a tartásod, ügyelj arra tudatosan, hogy jól tartsd magadat, lehet idővel megszűnik a probléma, ha nem akkor orvos.
2013. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és akkor jó volna ha erősítenéd az izmokat is, mert gyenge a tartásuk
2013. jún. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sokáig néptáncoltam és fuvolázom is, ott fontos a szép tartás, egyenes hát, így ez talán nem okozhatja, viszont elkezdek akkor hátizom erősítést.

Köszönöm a válaszokat. :)

2013. jún. 10. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
próbálj akkor 4-5 alkalmas gyógymasszázst, lehet, hogy be vannak keményedve az izmok és nagyon merevek, esetleg csomók is lehetnek amit ki kell dolgozni belőle.első alkalom strapás, de utána egyre könnyebb.
2013. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 10. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,először egy orvosi gerincvizsgálat,és ha ott minden rendben akkor ajánlom a további masszázs terápiát,amilyet csak szeretnél,mivel esetleg kezdetleges gerincsérved van,akkor bizony egy masszírozás nagyon komoly egészségügyi károsodást,vagy esetleges azonnali sérv leszakadást eredményez.Nem hiába van hogy gerincsérülteknél kimondottan TILOS hát masszírozása,csak a meghatározott speciális masszázs ajánlott,és használható,amit az erre tanult orvos rendel el.

Szóval először egy kivizsgálás....és ha ott minden rendben akkor jöhetnek azok a bizonyos kötött izmok,vagy csomók.:-)

2013. jún. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm, még nem orvos hivatalosan, de megnézte és adott egy krémet. Eddig kétszer kentük be vele, és már szinte minden panaszom megszűnt: Kovitox, egy sima izomlazító krém.

Remélem ez nem okoz bajt a hátamban..


De köszönöm szépen a választ! Ha kiújul egyből orvoshoz megyek!

2013. jún. 12. 10:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Rövidtávú megoldásnak tökéletes volt. Ma hajnalban irtózatos hátfájásra keltem.. alig bírok mozogni.. holnap orvos.
2013. jún. 23. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező!Mi volt az orvosnál,csak gondoltam rákérdezek,van-e valami javulás?!
2013. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Nem kerültem még be.."sajnálom, időpontok vannak." azért megfogdosta a hátam.. így "látatlanba" azt mondta nem hiszi, hogy olyan sürgős, viszont valami kenőcsöt kaptam, meg egy hátvédőt. Most voltam táborba, egy nap után, újra fájt. Hajolgatnom nem szabad. Augusztus közepére van időpontom.
2013. júl. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!