Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van ebben a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van ebben a szüleimnek? Tényleg boldogtalan lesz a házas életem ha fiatal koromban nem fekszem le sok lánnyal? 18F

Figyelt kérdés

A szüleim azt mondtak fiatal korban ajánlatos minél több lánnyal lefeküdni (amúgy sem vagyok mar szűz), mert szerintük nagyon rossz dolog, hogy amióta nincs párom (8 hónapja) a szerelmet kerestem egy lányban és nem szexeltem senkivel (nekem az érzelmek a legfontosabbak) A szüleim úgy fogalmaztak, a korombeliek túlnyomó része ilyen korban még nem akar tartós kapcsolatot mint én, fölösleges erre mennem, mert ilyenkor még a fellángolásoknak élnek az emberek, a fiúk pedig főleg!


Meg kellene fogadnom a tanácsukat? Számomra nagyon nehéz lenne nem a szerelmet keresni egy lányban, de azt hiszem, tényleg rá kellene fanyalodnom arra amit javasolnak, tucatnyi alkalmi (támogatják a dolgot, de még buzdítanak is erre)


2012. márc. 17. 13:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
mert hány éves vagy? attól függ
2012. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez csak rajtad múlik. Én 21 voltam a felségem meg 19 amikor megismertük egymást. Ennek már 14.5 éve és most már 8 éve boldog házasságban élünk :)
2012. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
55%

Hogy mit akarsz azt nyilván csak te tudod. Azt meg, hogy a kínálatban akad-e az elvárásodnak megfelelő, megint csak te tudod.

Felnőtt vagy, már nem anyádék mondják meg, hogy mi az élet.

2012. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szia 13:20!


Ki van írva a címben is hogy 18F vagyok

2012. márc. 17. 13:27
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
ők arra gondoltak, h menj el szórakozni, bulizni, éld meg azokat a dolgokat, amiket meg kell élned. nem feltétlenül sok lánnyal, de azért legyen tapasztalatod. ne az legyen aztan h hoppá, nem élted ki magad, és a házasságodban kezdesz félrekacsintgatni.. az exemet tudom felhozni példának, én voltam neki az első komolyabb baratnoje, és fiatal is volt, és allandoan vmi más csaj volt a képben, emennek irogatott, amannak a lelkét ápolta, megint másnak flörtölős kommentárokat irt, stb stb stb.....
2012. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

Én a szüleiddel értek egyet és számomra a tapasztalat is ezt bizonyítja (saját és a környezetem is).


37/F

2012. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Mac, te házas vagy? :)
2012. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Érdekesek a szüleid!

Szerintem tedd azt,amit jónak látsz.Ne azt,amit a szüleid elvárnak tőled!

2012. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
de igazuk van :D és lazák lehetnek :D
2012. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Nincs igazuk. Általánosan legalábbis biztos nem.

Van, akinek tényleg van erre szüksége, van, akinek meg nincs. Én az utóbbiba tartozom, és rendelkezem annyi önismerettel, hogy ezt biztosan tudjam magamról. Nem akarok sokmindenkivel szexelni (alapvetően utálom az embereket), nem akarok bulizni, hülyeségeket csinálni, léhán élni, csapongani. És nem, nem fog sokiksz évesen eszembejutni, hogy ja de mégis. Pont ezért mondtam, hogy ismerem magam annyira. Aki máshogy járt, az meg nem ismerte, ezért kell időt fordítani az önismeretre. Azt meg, hogy a kortársaim túlnyomó többsége mit csinál, konkrétan nagy ívben... (: Nehogymá alkalmazkodjak hozzájuk, csak mert sokan vannak.


Innentől neked kell eldöntened, hogy mit akarsz. Ha csak kényszerből tennéd, amit ők akarnak, és nem találnád jónak, azzal semmire nem mész, csak az idődet és kedvedet pazarlod. na meg feladod magad... Nem kell mindig kapcsolatban élni, pláne, hogy még csak tizenéves vagy, bőven van még időd. Nincs abban gáz, ha a korodban párkapcsolat nélkül van valaki.

2012. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!