Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyú lelkiismeret furdaláso...

Iszonyú lelkiismeret furdalásom van, és nem tudom, mit tehetnék ellene. Tippek?

Figyelt kérdés
Szigorúan nevelt, jó lány vagyok, de múltkor lefekdütem 2 férfival is, egyszerre, nem is gondolkoztam csak történt. És azóta nyomja a lelkemet. Itthon nem mondhatom el, meg senkinek se. Egésznap levert a hangulatom azóta.
2013. jún. 11. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az embert szaporodásra tervezték.:)

Oké, megbántad, de tanultál belőle, máskor nem csinálsz ilyen meggondolatlanságot. Egyszerűen fogadd el, az ember esendő, ez nem akkora bűn, hogy a lelkedet nyomja, mert nem bűntényt követtél el. a lopás, hazugság, stb. sokkal nagyobb bűnök. Imádkozz, hogy ne kapj el tőlük valami betegséget és máskor gondold meg kinek adod oda magadat, csakis olyannak aki megérdemli és akiben megbízol! Velem is előfordult ilyesmi, és megvetem az akkori énemet, de az elmúlt és most már én sem tennék ilyet. Zárd le a múltadat és kész.

2013. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!