Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkiismeret furdalás jogosan?

Lelkiismeret furdalás jogosan?

Figyelt kérdés
a héten,testnevelés órán játszottunk egy rugby szerű játékot,ugye birkóztunk meg ilyesmik,és egyik gyereknek elszakadt a gumikarkötője.ezzel még nem is lenne gondom,ki is fizetném,de szerintem sokat jelenthetett neki,minden képén ott van,"bevándorlók" és még külföldről hozta.bocsánatot kértem természetesen,azt mondta nem baj.de még lelkiismeret furdalásom van.le akartam szedni egy másik emberről,én fogtam a bicepszét és hátrafele húztam,rámjöttek és ahogy húztak beleakadt a kezembe a karkötő és így elszakadt.szerintetek jogosan van vagy erről nem én tehetek?

2013. febr. 9. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Tornaóra előtt kötelező levenni minden ékszert, karkötőt, fülbevalót.

Ne legyen lelkifurdalásod, mert véletlen szakadt el. És örüljetek, hogy nem lett baleset belőle.

2013. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen ezt tudom én is,de akkor is rossz :(

tanár mutatta ezt a játékot,nem olyan durva mint ahogy hangzik :D

mindenesetre köszönöm a választ:D

2013. febr. 9. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

"tem természetesen,azt mondta nem baj.de még lelkiismeret furdalásom van.le akartam szedni egy másik emberről,"


Hát ez nem tűnik békés játéknak...

2013. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha ennyire érdekel leírom :D tudjátok van ilyen gumi labda,amivel tornázni szoktak,ilyen nagy és többféle színű van.na tornateremben,azt kell kosárra dobni,úgy hogy ottmaradjon,de mivel nagy dög a laszti,ezért nehéz:D közben nem pattogtatni kell,hanem vinni ahogy csak bírod,és ezért rugby is mert rád másznak közben,te meg segítesz ahol tudsz.hülyeségnek tűnik,de nagyon fárasztó,mindenki tiszta víz óra végére :D
2013. febr. 9. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Hehe, jó kis játéknak hangzik :)


Szóval ha segíteni akartál, és szívesen vették a segítségedet (vagyis nem eröltetted másra), és valszeg másnál is elszakadt volna, azaz nem voltál űberügyetlen, akkor nincs semmi kárpótolni valód.


Azonban ha még így is ki akarod engesztelni, akkor vegyél neki egy tábla csokit(vagyvalamit), és mondd hogy neked fontos hogy elfogadja.


Am nem lehet megjavítani azt a karkötőt??

2013. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem voltam überügyetlen :D ez bárkimással is megtörténhetett volna,szóval annyira nem érzem magam hibásnak,de azért mégis.ha tényleg fontos volt neki,nem veszett el,falra feltudja rakni.

nem lehet szerintem,max ha összeforrasztja de akkor csúnya lesz.lényegében mindketten hibásak vagyunk.

köszi a választ,majd lesz valami :))

2013. febr. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!