Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik soha nem isznak kávét,...

Akik soha nem isznak kávét, nem fáradtak napközben?

Figyelt kérdés
Én sose iszom, de pár hónapja, mindennap úgy érzem magam, mint a mosott rongy. Hiába alszok 8-9 órát, fáradt vagyok.

2013. jún. 11. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
10 óra az alvásigényem, ha ez meg van, nem leszek fáradt úgy 12-14 órán át és nem akarok nagyképű lenni de szerintem jobban teljesítek az átlagnál mind fizikailag, mind mentálisan. DE ha megfosztanak az alvásadagomtól, nem vagyok önmagam. Totál kimerült leszek, szorongok, paranoid leszek, koordinálatlan és béna mindenben. Még a beszéd is gondot okoz. Retardált leszek tőle, és ilyenkor a kávé is minimálisan segít.
2013. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a kávén múlik.

Az már régen rossz, ha valaki csak akkor nem fáradt, ha kávét iszik.

Valószínűleg hiába alszol ennyi órát, nem pihentetően alszol. És ha nem alszol pihentetően, akkor akár 15 órát is aludhatnál, akkor sem pihennéd ki magad lehet.

És akár lehet egy nagyobb fokú vitaminhiányod, ami szintén okoz ilyen fáradtságot.

2013. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Évikekakuke válasza:
100%

Pontosan azon agyalok, hogy tudnám kijátszani/kikalkulálni ezt magamnak is. Kávét nem iszok soha, viszont multivitaminokat, immunerősítőket szedek. A NATURLAND Multivitamin+ pl. nagyon megdobja a vitalitást. Még sportolni is kellemesebben tudok. De az 500 mg-os C vitamin is elengedhetetlen. Ha szellemileg kell jobban teljesítenem, akkor MagneB6-ot veszek be. Ezeket variálom naponta másfélét veszek be, így egyiktől sem leszek függő és mindig az aktuális napi teljesítéshez mérten választom ki. Hatásos lehet még a Homoktövis olaja és a Propolisz cseppekben, vagy tablettában.

+ ha kevés cukortartalmú ételt fogyasztol, az is lehet az oka, mert hihetetlenül nagy energia rejlik benne ;)

2013. jún. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!