Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mikor fekszetek le...

Anyukák mikor fekszetek le este, és mikor keltek reggel? Napközben mennyire vagytok fáradtak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

éjfél körül fekszek (amíg nem vártuk a tesót, volt hogy 2-ig is néztünk filmet), reggel felkelek először 6:30körül férjem telefonjára, aztán vagy visszafekszek amíg alszik a fiam (kb 8-ig alszik), vagy felkelek tenni-venni...

fáradt bevallom talán sosem voltam, amíg nem lettem újra terhes....Most tudnék lustálkodni

Ja és tudni kell rólam hogy tisztaságmániás vagyok, tehát alszik a fiam akkor nem pihenek:)

Te?

2011. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Este 9-10 fele alszom el és reggel 7kor kelek fel. Szerencsére a lányom egész hamar 'megtanulta', hogy az éjszaka az alvásra való.
2011. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éjfél körül fekszem, fél 6-kor kelek. A rendszeres sportnak hála nem vagyok nyúzott napközben.
2011. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11 körül alszom el, és együtt kelek a fiammal, reggel 7 és 8 között:-) vannak napok mikor nyúzott vagyok, akkor alszom vele délután, de egyre kevésbé érzem magam fáradtnak, talán a sóbarlang kúra miatt, meg hogy elkezdtem tornázni.
2011. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10-11 között kerülök ágyba,reggel fél 7-kor kelünk.Éjszaka 2x3x ébred a lányom.Nappal alszik 2,5 órát,akkor próbálom behozni magam...Sokszor romon vagyok


17 hónapos örökmozgó anyukája

2011. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ejfelkor alszom el es 7kor kelek, de meg kozben ebredek a kisebbik gyerekhez tobbszor.

Egy korulre lennek faradt, mire bealtatom a gyerekeket, addigra en is elalmosodom, de ekkor szoktam tornazni egy orat, amig alszanak, utana zuhany plusz egy tejeskave, ettol felelenkulok.

2011. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában 11 körül alszok el, és reggel 8 körül kelek a lányommal(1 éves). De msotanában megerőltetem magam,felkelke fél7kor, elszaladok a boltba és felrakom az ebédet, így mire felkel,majdnem kész is vagyok. Addig apa itthon van.


Fáradt ritkán vagyok,még akkor sem tudtam délutánonként vele alduni,amikor éjszaka 10-15-20 alkalommal ébredt a fogzás miatt. Most egyszer kel,cumi vissza és alszik.

2011. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Este legkésőbb 9-fél 10 mire lefekszem-attól függ,hogy a legkisebb hogy alszik el,és hogy Apa van e. Éjszaka 1x kelek a kicsit etetni,néha 1-2 alkalommal a másik kettő miatt mert pisilniük kell,vagy épen a középsőnek mániája,hogy felébred éjszaka ő sem tudja miért,és sírni kezd- szerencsére egy puszi után megnyugszik és vissza alszik :-)

Reggel 6 körül ébredek fel,de csak 6:10-kor kelek fel. Napközben,délutánonként,mikor a gyerekek szundikálnak,én is szívesen csatlakoznék,de egyéb teendők vannak.


Üdv:3 lányos

2011. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én éjféltől hamarabb soha nem tudok lefeküdni. A férjem minden nap este 8-ra ér haza,a lányunk is megvárja,így ő is csak fél 10körül alszik el. Az apja altatja.

Este ébred,főleg ha a cumija nincs meg. Reggel fél 7kor kéri a kakaóját,utána általában alszik még 8ig. Akkor kelek én is csak fel.

2011. nov. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!