Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanába elég sokszor van...

Mostanába elég sokszor van hányingerem, és szédülök, ill. émelygek. Szinte napi rendszerességgel. és elég sokat fáj a fejem is. Lehet pszichés alapon?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és fiú

2013. jún. 12. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet sajnos.
2013. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 16 éves fiu vagyok, ugyanez volt velem tavaly, majd elmentünk orvoshoz és felírt egy múltivitami, magnikum(magnéziumkészitmény mely idegerősitő hatásu) bérescsepp, vastablettát és Domperidon alapú készitményt ami hányás és hányinger ellen van de csak alkalmanként kell bevenni, ajánlott még feszültséglevezető tornát és valeriána nagyon gyenge nyugatatót, nekem a suliban tapasztalt iszonyú mennyiségű hosszan tartó stressztől és vérszegénységtől alakult ki, azóta mióta ezt a kurát kiszedtem minden rendben van és többnyire tünetmentes vagyok, a hányinger is csak ritkán térvissza ebben a pocsék vizsgaidőszakban. remélen segitettem üdv
2013. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz dd olyanhoz aki megmondja hogy mi is a bajod
2021. febr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!