Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akármennyit alszom, akármikor...

Akármennyit alszom, akármikor kelek-fekszek, a szemem mindig "lila" karikás. Miért?

Figyelt kérdés
Kicsit zavaró...
2008. jún. 21. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen szerv betegségére utal, a múltkor láttam a tv-ben de nem tudom melyik, nézz utánna a neten alternatív gyógymódok körül. Aszem máj vagy vese.
2008. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
helló! nekem is mindíg ilyen, de azért, mert világos bőrű vagyok és "átlátszik" az ér. szerintem nálad is ez lehet. ne aggódj nincs baj.
2008. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tenkjú
2008. jún. 21. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is olyan. Azért számomra megnyugtató, hogy nem én vagyok az egyetlen. Nem biztos, hogy betegségre utal. Engem, tetőtől talpig átvizsgáltak és nem találtak semmit, szóval nálam alkati sajátosság. Ja és a szemorvos azt mondta, hogy az átlagosnál valószínűleg hamarabb elfárad a szemem. Szóval nézd meg a szüleid, nagyszüleid és, ha náluk is felfedezed ezt, akkor megnyugodhatsz.. Egyébként én minél többet alszok annál karikásabb.. Ki érti ezt??
2008. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen a szemem, és hallottam, hogy lehet a kevés folyadék fogyasztása miatt, de lehet a vese alulműködése miatt. Bár... Nálunk a családban csak nekem ilyen a szemem..de nem érzek semmi különöset soha, szal nem fáj v ilyesmi. Ha neked sem akkor ne aggódj, szerintem is alkati kérdés...:)
2008. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy K-vitamin hiány.
2008. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!