Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki gyorsan! Milyen gyogysz...

Valaki gyorsan! Milyen gyogyszert vegyek be? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Delutan 4kor ehes voltam, ettem egy kis szelet hust meg egy kis krumplit hozza. Utana turorudit meg egy kis sutit. Nem sokat...majd ra olyan 1-2 orara pogacsat. Megkivantam, jol esett, de az utolso falatnal hanyingerem lett es alig ment le. Abba is hagytam, elvittem a kutyat setalni, ahogy eltereltem a figyelmem mar semmi baj nem volt. Most hazajottem es rettento hanyingerem lett en pedig rettegek a hanyastol. Most ez pszihesen lehet vagy pedig sokat ettem? Legyszi segitsetek. Mit tegyek, hogy ne hanyjam ki? Hazafele ugy ereztem, hogy korog a hasam, de most mar inkabb zuborog, vagy nem is tudom.

14/L


2013. jún. 15. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bilagit, Dipankrin, szódabikarbóna,- ezek segíthetnek rajtad. Vagy egy nagy pohár bubis víz.
2013. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ittam bubis vizet az elobb.
2013. jún. 15. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a figyelem elterelés segített, akkor kezdj el 1000től 13-asával visszaszámolni az tuti leköt én mindig ezt csináltam amikor buszon rosszul éreztem magam vagy pisilni kellett. Múltkor mondjuk éjjel tört rám a hányinger, háton feküdtem és nagyokat lélegeztem menj a friss levegőre
2013. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!