Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aug. -ig gipszben lesz a...

Aug. -ig gipszben lesz a lábam, mit csinálhatok, hogy a dög melegben ne rohadjon bele teljesen a lábam?

Figyelt kérdés
Nyári gipszes tapasztalata valakinek? :D

2013. jún. 16. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Még csak péntek óta van a lábamon ez a járógipsz, első nap még tök hideg, nyirkos érzés volt ahogy száradt ki a gipsz, de most már nagyon meleg érzés, ebbe a zoknifélébe amibe meg belehúzták a lábam a gipsz alatt, teljesen beleizzadok meg befülledek.
2013. jún. 16. 13:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak azt a zokniszerűséget húzták a lábadra, alábélelőt nem? Mert az ugyan vastagítaná, de magába is szívja az izzadtságot. Szerintem csak az izzadás miatt ne mondj le az aktivitásaidról (pl. járás, lógás vagy strandolás a barátokkal), inkább ne is foglalkozz vele. Ha nagyon kiizzadsz, önts bele babahintőport, és fújj be hideg levegőt a hajszárítóval. Ha úgy érzed, már elviselhetetlenül büdös, alkalmazd az alábbi trükköt: belemártod vízbe a gipszet, és visszamész a kórházba, ahol azt mondod, hogy figyelmetlen voltál fürdés közben, ők pedig kicserélik, legfeljebb morognak egy kicsit mellé. Mi történt veled amúgy? :D
2013. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemtom hogy hívják, mint egy zokni vagy harisnya, elöl kivágták az ujjaknál visszahajtották, arra tették a gipszet, hogy ne ragadjon bele a lábam a gipszbe. Kösz a tippeket egyébként. 3 méteres ugrás, lábtőcsonntöri.
2013. jún. 16. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
És nem töri így a lábadat a gipsz? Amikor nekem csak ilyent adtak, nem tudtam megszokni, de éltem a trükkel, visszamentem, és vittem magammal ilyent (párszáz forint csak egyébként): [link] - utána is izzadt, de ez legalább magába szívta a nedvességet, és nem horzsolta a bőrömet a gipsz.
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak ezt a hetet kell kibírnod, ld. az idokep.hu-n. :D
2013. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aha ilyesmi amit belinkeltél, ami a gipszem alá ment. De akkoris olyan lesz mintha másfél hónapig ugyanabban a zokniban lennék. Nagyon undorító.
2013. jún. 17. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz vele semmit csinálni. Minél kevesebbet agyalsz rajta, annál jobb neked.
2013. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nemigaz, hogy nem tudnak mást kitalálni a csonttörésre mint a gipszet a 21. században :D
2013. jún. 17. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
De igen, tudnak: a műtétet. Szívesen elviseltem volna háromszor hat hetet is a helyedben, csak ne kellett volna műteni a lábamat. :(
2013. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek. Jajjistenem, pár hét gipsz, tényleg, ez már a világ vége. Mit kell ezen annyit nyávogni, más is kibírta, te is kibírod. Kész, ennyi.
2013. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!