Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csodálkoznak sokan,...

Miért csodálkoznak sokan, hogy 30-35 fokban izzadnak?

Figyelt kérdés
A test izzadással hűti magát. Az lenne baj, ha ilyenkor nem izzadna valaki!

2013. jún. 19. 07:55
 1/5 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Bár ugye az tény hogy a "dagibbak" jobban izzadnak, és sajnos az nem egy kellemes látvány..
2013. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem azon csodálkozok hogy izzadok, mert az normális. Inkább azon, hogy miért van itt ennyire meleg, Európában itt van a legmelegebb. Inkább ez a baj, hogy nehezen viselem a meleget, rosszul vagyok tőle, most it úgy keltem hogy ömlik rólam a víz. Én ezt nem szeretem.
2013. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemrég olvastam pár kérdést amiben azt kérdezték, hogy "Miért izzadok"? Hát azért, mert kánikula van! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. jún. 19. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
AZért vannak aki túlzottan izzadnak. Akik ezt kérdezik azoknál általábna ez van és nem csak a melegben van. Homron probléma is okozhatja.
2013. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mert hülyék. :D
2013. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!