Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy akinek nincs önbizalma és fél alányoktól az azért lett ilyen, mert egy lánynak sem kellett és miért csodálkoznak, ha boldog sem tud lenni egy ilyen srác felnőttként?

Figyelt kérdés

Azt is utálom, hogy állandóan úgy kell tennem mintha boldog lennék egyedül is, amikor mindenhol szerelmespárok falják egymást. Elegem van, hogy a külsőm miatt megvagyok bélyegezve egész életemre, hogy emiatt nem tapadnak rám a lányok, hogy észre sem vesznek úgy, mint nő a férfit, hogy emberszámba sem vesznek sokszor, hogy mindenki helyesebb nekik csak ne én legyek az. Elegem van az egész életemből, legszívesebben meghalnék, ha tudnék. :(

A másik kedvencem, amikor próbálkozom egy lánynál és lerodnáz, onnantól kezdve még inkább úgy érzem, hogy a mai lányoknak sosem leszek elég, hogy csak bántani tudnak és csak a jó pasiknak kedvez az élet. Fáj, hogy senki sem tud szeretni a külsőm miatt, hogy mindenki menekül inkább előlem, hogy az összes fiú haverom vonzóbb jelenség külsőre, mint én. :(



2012. dec. 7. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom ne rinyálj lény férfi akkor jobb lenne?

Vagy add lejjebb az igényeket

2012. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mirror06 ***** válasza:
79%
Ha utálod magad, miért kedvelne a világ? Amit te művelsz az önsajnáltatás, egoizmus. Mindenkinek meg vannak a maga problémái, az ő dolga, hogy mit kezd velük. Ne hogy azt hidd már, hogy te vagy itt az egyetlen, akinek rossz sorsa van. Más gyereke halva születik, éhezik a föld lakosságának majd fele, te itt internetezel és eret vágnál?! Akkor tedd azt.
2012. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha tudnád mennyi hasonló sorsú ember van még ilyen vagy rosszabb helyzetben rajtad kívül.És ha látnál belőlük párat,egyből rájönnél,hogy a te problémád nem is olyan nagy ahhoz képest. :)
2012. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mivel jobb, hogy értelmesen nézek ki és kapok pozitív visszajelzést, ellenben érzelmileg selejt vagyok? Semmivel. Fogadd el önmagad b*szki, aztán menni fog a csajozás is. Higgy nekem, én is ezen az úton járok!
2012. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

De kik nem értik meg? A te ellenségeid! Pontosan azok az emberek a te ellenségeid akik kiközösítenek ez miatt. Kik is ezek? Azok akik jókor voltak jó helyen, és tálcán kínálta az élet pont azt a partnert nekik társukként, akinek éppen bejöttek, nem is voltak foglaltak, épp jó passzban is voltak és simán ment nekik minden. Ők azok akik ez miatt fel nem tudják fogni a korlátolt agyukkal, hogy vannak akiknek meg nem így jön ki a lépés, ezért egyedül rohadnak. EZeket az embereket szard le, kerüld el kilóméter távolságról, meg hazudj bele a pofájukba,hogy de nagyon boldog vagy. Csak ezzel tudsz nekik visszavágni, mert ha kiszolgálod az igényüket, hogy azon kéjeleghetnek, hogy ők mekkora menők, mert így összejött nekik, te pedig egy ganéfos vagy, az neked nem lesz túl rózsás.

Veled kib#aszott az élet, ezt tudomásul kell venned.

Írhatnám azt mint a sok reménygyáros, hogy persze, várj, majd lesz ám valaki úgyis. Ez tudod olyan mintha azt tanácsolnák neked,hogy igen minden nap költ el minimum ötezret lottóra, aztán majd egy 50 év múlva ha esetleg talán akkor majd kirántják a te szelvényedet, de erre van 1% esélyed sem. Ne álmodozz.

Inkább szépen csendben egy lelki maszk mögött vonulj el, és keresd fizetős kéjnők társaságában a te egyéni boldogságodat. Emezeket meg szard le jó nagyívben. Ha meg látod a sok nyáladzó, kéjelgő szerelmes párt, ne nézz rájuk, tekintsd őket egy leszart plázaWc-nek, az sem vonzza annyira a tekinteted gondolom. Ha meg kerülöd, akkor nem undorogsz majd.

2012. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem értik meg sokan... én megértem
2012. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

mit is kellene megértenünk?

a depresszió nem egy vonzó tulajdonság pont.

2012. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés? Miért nem értik meg? Ez inkább költői kérdésnek hangzik, nem olyannak, amire válaszolnunk kellene.
2012. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy bármennyit rinyálsz a probléma fent fog állni. Biztos vagyok benne,hogy nema külsőddel van baj..csak sokkal könnyebb úgy leszerelkni valakit,hogy bocs ronda vagy,mint bocsi nem akaork kapcsolatot létesíteni veled,mert egy rinyálós,önbizalomhiányos férfiatlan tutyimutyi vagy..
2012. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy képes képet küldeni magadról, addig légyszi pofa be. Így az életben nem tudjuk meg, hogy tényleg olyan vészesen ronda vagy avagy csak egy kikupálható lúzer.
2012. dec. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!