Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már hatodik napja fáj a...

Már hatodik napja fáj a fejem, azzal kelek, azzal fekszem. Mellé társul szédülés, ájulásérzés. Mitől lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Dolgozni sem tudok elmenni úgy sokszor. Fájdalomcsillapítóra elmúlik, de már nem merek bevenni annyit. Másfél éve pánikbetegségben szenvedtem, de már több hónapja kigyógyultam belőle. Amikor fenn állt a betegségem 8 hónapig éreztem a fejfájást, viszont ami mostanában van az másféle fájdalom. Visszamaradhatott a pánikból ez a fejfájást? Valaki van úgy mint én? MR, EKG, terheléses is, mindenféle vizsgálaton voltam, minden negatív. A vérképemen magnézium és vas hiányom volt. Tippek?

2013. jún. 21. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Iszol rendesen ebben a melegben (napi 2-3 l minimum)? Mert attól is lehet, illetve maga a meleg is tud fejfájást, rossz közérzetet okozni (engem pl. különösen megvisel, én inkább hidegkedvelő vagyok :))

A magnézium- és vashiány is ludas lehet, jó lenne őket rendezni.

2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem alacsony a vérnyomásod és a vércukor szinted?
2013. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!