Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon ez terhesség? Lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez terhesség? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10 percig gumi nélkül csináltuk a barátommal (tudom hogy nagy felelőtlenség volt) , utána késett 4 napot a menzeszem, majd 9-én vasárnap megjött.

Másnap 10-én reggel nagyon rosszul voltam, hánytam is. Engem nagyon meg szokott viselni a menzesz, nagyon nagy görcseim vannak, képes vagyok elájulni, így 10-én reggel bevettem 2 advilt és 1 nospát, és csak egy pudingot ettem.

Szerintetek lehet hogy terhes vagyok? (a menzeszemen nem veszek észre semmi változást)

Kérlek normális válaszokat adjatok és ne szidjatok.



2012. dec. 11. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes nyugi. Ha vérzésed nem változott akkor semmi gond.
2012. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindenképp... de egy űrlénytől, ezért nem változik a menzeszed :D

Komolyra fordítva a szót, nem tartom valószínűnek... de majd pár hét múlva, ha gondolod csinálj egy terhességi tesztet, a biztonság kedvéért.

2012. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rosszra gondolni, de ahogy fogalmaztál: a felelőtlenség az jelen van!
2012. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez az egészség kategória, nem a szexualitás.
2012. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pudingtól én is hányok...
2012. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a vérzés megjöhet terhesség alatt is! de szerintem mindez csak a stressztől volt.
2014. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!