Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ciki ha egy srác...

Szerintetek ciki ha egy srác borotválja a hónalját? 21/f

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy a lányok elsősorba mit gondolnak és hogy mennyire elfogadott ez manapság. Azért kezdtem el borotválni mert kondizás közbe mindig dörzsölte a karom és mostmár rendszeresen szoktam.

2013. jún. 25. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak nézz szét a strandon,uszodában.Amit ilyen sokan csinálnak az nem lehet ciki.
2013. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki. És van,akinek így tetszik,van akinek nem. Ha valaki beléd szeret,az nem emiatt fog,v. nem fog. Úgyhogy tedd azt,ami neked kényelmes.
2013. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!
2013. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát eléggé. A szőr férfias, te meg ezt el akarod tüntetni, akkor már szedhetnél nőihormon tablettát is.

És ez nem is igényesség. Totál idiótán néz ki, ha ilyen korban miliméteres szálak fityegnek, ráadásul szúr is, mint a baj. Frissen borotválva se kellemes, piros, kipattogzott, ráadásul ha begyullad a szőrhagyma, undorító is.

A szőrtől az olyan kis csitrik félnek, akik csak képen láttak még ilyesmit. Fura mód pedig hogy kutyákat előszeretettel simogatnak, pedig rajtuk is ugyanaz a bunda van.

2013. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Látod? megoszlanak a vélemények. Csináld,ahogy NEKED JÓ!
2013. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem borotváld nyugodtan. én is szoktam azért, mert pl. nyáron elégé zavaró az izzadtság miatt. Ez a "szőr férfias" dolog szerintem marhaság. sokan bele sem gondolnak, hogy mit írnak ilyenkor. nem hiszem, hogy van olyan lány aki azt nézi, hogy hú nincsen hónaljszőre. Inkább az arc/mellszőrzet pl. ami ilyenkor számít
2013. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ha nincs az baj. Hanem ha borotválja. A hónalj igencsak nem oszt nem szoroz, ha van egy kis színed, akkor még észrevenni is nehezebb.

Gondolom nem olyan vagy, mint egy majom, szóval emiatt felesleges vagdosni magad. Ráadásul idővel jól megerősödik, és ha egyszer beleunsz a borotválásba, akkor bánni fogod, hogy hozzányúltál.

2013. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyáron szerintem nem gáz, ha úgy jobban érzed magad, mert az ott eléggé "izzadékony" rész. De ilyen, hogy láb- meg mellkas szőrtelenítés remélem nem fordult meg a fejedben.
2013. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
szerintem elég nagy igénytelenség hònaljkutyát nevelni.
2013. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
NEm csak a hónaljszőrőmet szoktam egyebet nem meg persze idővel arcszőrzetete(nem ugyanazzal a borotvával a bobok kedvéért) de pl kar láb intim rész meg ilyesmiket nem szoktam
2013. jún. 25. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!