Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A blogomban RÓLA írtam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blogomban RÓLA írtam, és ezt elolvasta az összes osztálytársam (? )

Figyelt kérdés

Belezúgtam az egyik osztálytársamba, és blogolgatok már rég óta. Mostanában annyira elragadtattam magam, hogy a tökéletes testéről, a szemeiről stb írtam. Nagyon sokat. És ezt a barátnőim is olvasták, nekik tetszett a történet. Na most. Ezzel a sráccal én már régen megbeszéltem, hogy neki nem jövök be, maradjunk csak haverok blabla a szokásos sablon. Utána az osztályból még 3 lány is tudott róla, az egyikőjük beleírta a blogom nevét a telefonjába, nehogy elfelejtse. Ez a 3 csaj mindig A Sráccal, meg a haverjaival lóg, szóval mindenkinek megvan az osztályunkon belül is a kis közössége. De amúgy együtt is jól elvagyunk, csak ez így alakult ki... Szóval. Egyik alkalommal ellopták a lány telefonját, és megtalálták benne a címet. Azonnal rákerestek a weboldalra, és fennhangon felolvasták. Ezt később tudtam meg magától A Sráctól. Az osztályon belül eddig is tudták, hogy szerelmes vagyok belé, de nem nagyon izgatta őket. Viszont most az osztály leggyíkabb tanulói is engem cikiznek a blogommal, hogy olyan "gáz dolgokat írtam" meg hogy "ez nem normális"... Hát, most, istenem, ez van ha egy tizenéves lány szerelmes. :D Lehet, hogy én követtem el a legnagyobb hibát azzal, hogy egyáltalán blogolni kezdtem, de a lányok(nagyon szeretem őket) annyira el akarták olvasni... Szóval. Múltkor rákérdeztem A Srácnál, hogy mit szót hozzá. Elvörösödött, és ezt mondta, hogy folytassam, mert tetszik neki. Ere én: Mi van, szereted, ha dicsőítenek? Erre ő: Igen, jól esik. Erre én: Nem gáz? Erre ő: Á, dehogy. Csak kicsit furcsa, hogy mennyire részletesen leírsz. Erre én: Hát, ezt gondolom rólad. Erre ő: Ó, tudom hogy mit gondolsz rólam. Erre én: Hát persze, mivel elolvastad a blogom...

Szóval. Kicsit nyíltan kibeszéltük a dolgokat.

Nap mint nap felhozzák a témát, mindenki ezzel piszkál, égek mint a bozóttűz... :(

Első kérdésem: Ti mit szólnátok, srácok, ha egy lány, aki belétek van zúgva, de nektek nem jönne be, de jóba lennétek, később kiderülne, hogy blogot ír, rólatok, amiben ilyen tüzetesen leírja minden jó tulajdonságaitokat?

Második kérdésem: MIT CSINÁLJAK??? SEGÍTSÉG!! :((

Lehet, hogy kicsit zagyván írtam le, de azért remélem, értitek a szitut.

Köszönöm előre is a válaszokat. :)



2013. máj. 26. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden csoda 3 napig tart, majd elfelejtik.
2013. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A mit csinálj részre:

Semmit. A blogot felváltad pláne, mert nem titkosítottad. Így gondolom olyan dolog nem kerül bele amit nem tudhatna ország világ. Az sem új, hogy a tinik világgá kürtölik az életüket, mert annyira nem történik velük semmi, hogy az a semmi is valami.

Mivel az érintetnek tetszik a dolog, így nagyot nem zuhantál. Bár azt kicsit sajnálom ,hogy a történetből több nem lett. :(

2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Amúgy én is sajnálom. :D

De most úgy veszem észre, hogy amióta "rendszeres olvasója a blogomnak", azóta egyre jobban érdeklődik irántam, sokkal többet, mint előtte, amikor még reménykedtem. :D

Azért még várok egy kicsit, hátha változik a véleménye...

2013. máj. 26. 18:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát, igen... Ma derült ki, hogy az egyik srácnak megvan kinyomtatva az egész... Full égés. :"D
2013. máj. 27. 20:35
 5/17 omba ***** válasza:
100%

Ne parázz. Te írtad, ilyen vagy, ezt gondolod.

Hogy ki mit szól.... a SRÁCnak meg nem volt baj, hogy írtad.

Én nem vezetek blogot, de gondolom, törölheted.


Amúgy Petőfi, Ady, stb is elég kendőzetlenül írtak a szerelmükről, nem?

2013. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Attila555 válasza:
100%

Szerintem se aggódj az osztálytársaid miatt. Nevess egyet velük, ha idézgetnek az írásaidból és kész, tizen évesen ez bőven belefér.

Engem (29f) ha kicsit is vonzódnék egy lányhoz, akkor nem zavarna, ha plátói szerelmét így leírná. Még akár lehet belőle valami...

2013. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :)
2013. jún. 1. 19:20
 8/17 anonim ***** válasza:

ajajaj , mintha csak én írtam volna.:( ugyanígy voltam ,csak ask-ra írtam. a fiú pedig azt mondta , h ez nekem is és neki is gáz, és ha nem így tudja meg, akkor talán lehetett volna valami köztünk.

én túltettem magam a dolgon , de nálam is tudta mindenki az osztályból és lesajnálóan néztek. én pedig csak annyit tudok erre mondani, hogy nem a te hibád,hogy elolvasták a blogod. te azt írsz ki, amit akarsz nem?:) és nézz át azokon , akik piszkálnak. hidd el, jovôre mindenki elfelejti. :)

2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Remélem így lesz. :D

2013. jún. 4. 21:44
 10/17 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint a kínos(mtv sorozat) :D
2013. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!