Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Reggel felkelt...

Mitől lehet ez? Reggel felkeltem, azóta ömlik az orromból a taki, vízszerű, nem sárga, plusz a könnyem is folyik.

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt se tegnap, se éjszaka, egyszerűen csak megindult :( Most meg nem marad abba. Hogy lehet, ilyen hirtelen, és ennyire??? És mit csináljak, hogy elmúljon, és el tudjak indulni itthonról???

Segítsetek rajtam!! Köszi


2008. jún. 23. 09:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt el is felejtettem írni, hogy az egész kb 120 hapcival kezdődött.
2008. jún. 23. 09:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg allergia, ilyenkor már rengeteg pollen szálldos a levegőben, valamelyik növényre, amelyik most virágzik, allergiás lettél. Ha erről van szó, és nem megfázás, akkor vegyél a patikában valamilyen allergia ellenes készítményt, vannak recept nélkül kapható tabletták, orrcseppek, orrspray-k.
2008. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is allergia.

Üdv a csapatban. :(((

2008. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit, hanem menj orvoshoz, aki megnézi mire vagy allergiás, és felír gyógyszert ha kell. Ha viszketsz is, tuti hogy allergia. Nem biztos hogy pollen, lehet hogy az ágyban valami, és azt le tudod cserélni (pl. toll), de ez csak úgy derül ki ha megcsinálják a tesztet.
2008. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez remek.

Köszi a válaszokat.

Egyébként: 1 óra múlva elmúlt, és nem tollas ágyneműnk van, amióta a gyerekek megszülettek, pont az allergia elkerülése végett.

Elmegyek allergia-vizsgálatra, ez jó ötlet. Mégegyszer köszi.

2008. jún. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!