Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érezted már valaha elalvás...

Érezted már valaha elalvás előtt, hogy lebénulsz, hallucinálsz rövid ideig és közben alig kapsz levegőt? Majd nem mered senkinek sem elmonadni, mert félsz, hogy bolondnak néz? Hallottál már az alvási paralízisről?

Figyelt kérdés

***** [link] Origo.hu/cikk/0737/143892/20070916_alvasi_paralizis_rem_alvas_hallucinacio_alvaszavar_1. htm

Nekem több éve van ilyen ,,élményem", és tegnap tudtam meg, hogy ez egy ártalmatlan jelenség, amiről előtte életemben nem hallottam.

Az lenne a kérdésem,hogy ti hogyan élitek meg,és halottatok-e már erről?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 14. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


ez a 2.link

2009. okt. 14. 14:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régebben ilyenem, tényleg rémisztő, főleg akkor volt mikor már félálomban voltam,szerintem lelki okai lehetnek. Úgy ébredtem fel belőle hogy amennyire csak tudtam rángatóztam. Szerencsére már régen nem volt.De nem fuldokoltam.
2009. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sokféle oka és magyarázata van, van aki tudományos szemmel közelíti meg, van aki ezoterikus szemmel.


Érdemes rákeresni neten azokra, hogy: rem fázis, alvásparalízis, alvási bénulás, testen kívüli élmények, asztrális utazás, testelhagyás, tudatos álom.


Ezekből össze fogod tudni rakni a neked megfelelő értelmezéseket, a tapasztalataid által.

2010. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem istörténthasonló,bár nem pont ugyanilyen. Egy időben kb 2éve szinte mindennap történt,hogy elaludtam és olyan félálomszerű állapotban voltam és rosszat álmodtam. De nem láttam képeket,csak az érzést éreztem. Megpróbáltam felébreszteni magam de nem tudtam megmozdulni,nem kaptam sosem rendesen levegőt,aztán valahogy mégis sikerült felébrednem. Kitaláltam hogy ez így nagyon em jó,mert mindig úgy érzem mintha megfulladnék és próbáltam a legközelebbi esetkor arra koncentrálni,hogy minél hangosabban vegyem a levegőt,hogy aki mellettem alszik észrevegye és fel tudjon ébreszteni. Azóta egyszer megint előfordult ez.

2010. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!