Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van hányingerem a...

Miért van hányingerem a cigitől, és érzem magam hirtelen melegnek, és sz*rul?

Figyelt kérdés

3-4 napja alig tudtam egész nap enni valamit, egyrészt mert meleg volt másrészt mert elrontottam a gyomrom.

12-13 óráig semmit nem bírtam letuszkolni a torkomon, (előző nap rendesen ettem) és éhgyomorra elszívtam 2 db közepesen erős cigit.

olyan rosszul éreztem magam, szédülés, hányinger nagyon gyengének éreztem magam, és hirtelen meleget éreztem pedig esett az eső egész nap. (amúgy alacsony a vérnyomásom általában)utána ettem és jobb lett


ez 3-4 napja történt, ma is meg tegnap is rendesen ettem nem éhgyomorra cigiztem mégis szédülök és hányingerem van... ma pl csak 3-at szívtam és mind a 3-nál jött a hányinger vagy a gyengeség, hirtelen meleg...


pedig ettem ma rendesen. És sem ma sem tegnap nem volt meleg itt nálunk, kb 24 fok de hideg szél fújt, szóval nem 40 fokos hőségben próbáltam cigizni...


szóval ez mitől lehet? hogy 3-4 napja ilyesmit érzek de előtte nem tapasztaltam ilyesmit pedig 2 éve cigizek?


2013. jún. 27. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Égi jel. SZOKJ LE!
2013. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
#1: zöld kéz. Pár cigi nem sok, de durván rászokhatsz. Egyébként valósyínűleg kikészült az emésztőrendszered a koplalástól. Kis idő, hogy helyrezökkenj. De tényleg hagyd abba, ey jó alkalom.
2013. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!