Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik hatásos vény nélküli...

Létezik hatásos vény nélküli altató, vagy valamiféle praktika alvászavarokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e valami viszonylag hatásos altatót ajánlani, amit vény nélkül lehet kapni, vagy esetleg valami jó praktikát ajánlani? Eddig vendéglátásban dolgoztam és elszoktam az éjjeli alvástól. Most új munkahelyem lesz jövő héttől, ott viszont nagyon korán kell majd kelnem minden nap. Bárhogy is próbálok, hajnali 1-2 előtt képtelen vagyok elaludni. Ha hulla fáradtra gürcölöm magam nap közben, akkor is csak a plafont bámulom órákon keresztül, mire el tudnék aludni. Talán eddig a tv-zés vált be legjobban, az egy idő után mindig kiüt, de nem elég korán... Kérlek titeket, akinek van hasznos ötlete, ossza meg velem. Nagyon fontos lenne! Válaszaitokat előre köszönöm!

2013. júl. 3. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Korán fogsz kelni és keveset fogsz aludni. Hidd el 1-2 nap és olyan fáradt leszel ,hogy nem kell neked altató elalszol te magadtól :)
2013. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de bármilyen korán kelek, az elalvás még mindig nem megy... Ilyenkor napközben írtó fáradt vagyok, fáj a fejem, de ahogy este lesz átesek a holtponton és elmúlik a fáradtság...
2013. júl. 4. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor tea..citromfű, orbáncfű, levendula. Ha a tea nem válik be, gyógynövényekből készült tablettákat is lehet kapni erre a célra, (én Valerianát szedtem átmenetileg, amikor hasonló problémáim voltak)
2013. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van itthon Naturland nyugtató teakeverék, teszek egy próbát, hátha :)
2013. júl. 5. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá :)
2013. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!