Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van most valami influszeru...

Van most valami influszeru jarvany? Torokfajas, vegtagfajas, hoemelkedes, laz.

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Éppen most szenvedek vele, Kedden iszonyú erős torokfájásom volt, majd délután ágynak estem, mert úgy éreztem magam, mint akin átment az úthenger. estére 38 feletti lázam volt, másnap már nem volt lázam, de nagyon gyenge voltam, tegnap elkezdtem köhögni és nagyon náthás lettem, ma reggelre jobban voltam, most viszont fáj a szemem, homlokom, begyulladt az arcüregem. :-(
2013. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, van. Körzeti rendelőben dolgozom és a betegk fele lázas, fáj a torka, a másik felének hadmenése van és hány,úgyhogy van most vírus elég.
2013. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Es ez valami virus? Tehat nem kell gyogyszer? Pihenes, c vitamin ilyenek? Elso: mintha engem irtal volna le...
2013. júl. 5. 19:14
 4/28 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem mentem orvoshoz, sós vízzel gargalizáltam ez hamar levitte a fájdalmat, miután a szopogatós tabletta nem használt és még hányingerem is lett tőle, mellette lámpáztam is kék színnel a torkomat, Rubophent vettem be két napig az erős "betegségfejfájás" miatt, mézes teát iszogatok még, ennyi, illetve amikor lázas voltam hideg vizes zsebkendővel is hűtöttem magam, fejem, csuklóm.Tegnap meglámpáztam az arc és homloküregemet, így most reggelre nem fáj már az arcom. Lázam már nincs, de erősen náthás lettem és kissé köhögök, gondolom ez eltart majd még egy ideig.
2013. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
én egy hete hûztam mert a torok fájásom elmult de a hangom nò létemre mutál; köhögök de szárazan.csak reggel jön fel valami.elmentem tegnap a dokihoz azt mondta valami zörejt hall es irt antibiotikumot meg köptetőt de az nem segit kőhögtet de semmi nem jön fel :( jo fáradékony lettem a lábam kezem is fáj. nektek is?
2013. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájtak a lábaim, de akkor, amikor előjött a betegség és a láz, most éppen a homlokom fáj a náthától.


Ti hogy vagytok mára?

2013. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindig hoemelkedesem van, most delutan harom orat alutam. Enni nem tudok, mrt nagyon faj a gyomrom is meg a torkom meg mindig. Szval sz.rul.
2013. júl. 6. 17:27
 8/28 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik, menj holnap orvoshoz.


Nekem a fejem fáj még mindig, talán a náthától, és reggeli köhögés nem múlik.

2013. júl. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A köhögés gyakran hetekig fennmaradhat a gyógyulás után,de ha holnap is lázas vagy,rosszul érzed magad,menj el az orvoshoz,mert a legyengült immunrendszer miatt kialakulhatott egy bakteriális társfertőzés is,amire viszont

kell gyógyszer.

2013. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ma mar nem voltam lazas, de a torkom faj es folyamatosan kohogok. Ez borzaszto mar.
2013. júl. 7. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!