Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ertem a ciklusom. Hoemelke...

Nem ertem a ciklusom. Hoemelkedes, délutáni magasho?! .

Figyelt kérdés

Utoljára juni 4.-en volt meg. 9.-en szexeltem bar nem ment el, de azota semmi szex nem volt.

A ciklus elejen minden szabalyosan, lent a mehszaj, kemeny, szaraz.... Majd 18.-an felment teljesen, es megerkezett a sok huvelyvaladek is, fel puhult de tojasos nyak nem volt. Majd 24.-en delutan total felment a hom, atlagban honaljban 36 max 36.4 korul szokott lenni, aznap 36.8 volt, huvelyben 36.8 helyett 37.7, a melleim meg majd szet durrantak! Utana lejjebb ment masnap harmadnap egeszen maig 36.6, 37.2 a nappali hom, a nyakom kremesebb, alig van, kozep kemeny a mehszajam, es jobban elerem. Csinaltam tegnap egy tesztet nega,a mellem mar csak minimalisan erzekeny, lehet h hormon v mi lehet ez?! Terhesseget nehezen tudom elkepzelni, 20napra ra nega,stb de en mar nemtudom tenyleg.



2013. jún. 29. 11:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja es atlagban 31 nap koruliek a ciklusaim, neha kicsit tobb.
2013. jún. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!