Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az ember részeg, akkor...

Ha az ember részeg, akkor hogy gondolkodik? Értelmesebben kifejtem lent.

Figyelt kérdés
Szóval annyira részeg, hogy még a mozgása koordinált, meg tud beszélni, viszonylag rendesen gondolkodni, de azért a tudata már befolyásoltság alatt van. Ilyen állapotban ugye az ember már bátor, tehát azokat a dolgokat teszi meg, amit amúgy józanul is szeretne megtenni, csak akkor nem mer?
2009. okt. 17. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
az alkohol feloldja a gátlásokat, ezért is isznak sokan. Olyan gátlásokat amik gátolják a normális szabad életet, amiket a társadalom rakott ránk. De emellett a félelmet is elnyomja ami már veszélyes...
2009. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elég gátlásos csaj vagyok, nem merek nagyon pasizni. :D

Mielőtt bulizni megyek, alap, hogy bepiálok (persze mindig csak annyit, hogy jól érezzem magam, levetkőzzem a gátlásaim), de sosem látszik -külsőre- rajtam, arra mindig vigyázok, mert egy részeg nő látványa nem a legvonzóbb dolog. :) Szóval piásan ha elmegyünk buliba, teljesen megváltozom, odamerek menni beszélgetni a pasikhoz, merek kezdeményezni, táncolok velük, nem érdekel, hogy ki mit gondol, az a fontos, hogy ott, abban a pillanatban jól érezzem magam. :D

2009. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Amikor az oroszlánok rátámadnak a gnúcsordára, azok menekülni kezdenek. Az oroszlánok mindig a leglassabb, és leggyengébb egyedeket tudják elkapni. Így a csorda felgyorsul, hiszen nem akadályozzák a gyengék!


Amikor iszol, az alkohol mindig a leggyengébb, leglassabb agysejteidet pusztítja el először! Így az agyad felgyorsul, és okosabb leszel!


Legalábbis néhány sör után a legtöbben így képzelik, ezért okoskodnak annyit!


:D

2009. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsónak csak gratulálni tudok, hogy ezt még le is írja és örül neki. Gondolom a pasik is "úgy" tekintenek rád, mikor odamész és enyhén szólva alkoholos lehelettel elkezdesz gátlásoktól mentesen "beszélgetni", hogy ő csak egy gátlásos lány, aki így akar feloldódni:D

Amőgy a kérdésre válaszolva, én akárhányszor anno buliztam és mondjuk többet ittam a kelleténél, akkor is tudtam normálisan gondolkodni és tisztában voltam a dolgok súlyosságával. Tehát pl. voltak ismerőseim, csajok, akik pia hatására fűvel-fával, vagy hányásig, meg egyéb eltorzult állapotokig itták le magukat. Nekem pl. sosem volt olyan, hogy nem emlékeztem valamire, szerintem amikor valaki erre hivatkozik, az egy gusztustalan alattomos hárítás.

A férfiakra másképp hat a pia, ők "erősebbek", "bátrabbak" lesznek, ezért van, hogy sok pasi esetleg balhéba keveredik. Volt egy ismerősöm, aki amúgy normális volt, voltak agresszív megnyilvánulásai, de nem bántott senkit, aztán egyszer jól beivott és összeverekedett egy csávóval,aztán közölte, hogy direkt kereste a balhét, ( gondolom marha erősnek érezte magát).

Azért általában az emberek nem tesznek meg részegen olyan dolgokat, amiket józanul sem tennének meg,aki részegen összefekszik fűvel fával, az józanul is megtenné más körülmények között. Vagy pl. az agresszivitás is alapból jelen kell hogy legyen, ami piásan még jobban felerősödik.

Egy viszont tény, a pasik (már az olyanok) javarészt bevállalósabbak részegen, piásan, tehát mondjuk összejönnek olyan nőkkel, akikkel józanul nem biztos hogy leállnának, vagy esetleg erősen kezdeményezőek lesznek, szóval azért figyelembe kell venni, hogy legtöbb pasi részegen is szeret vadászni ( szexre), ilyenkor nem kapcsolatot keresnek.

2009. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne okoskodj már...
2009. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!