Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul lesz, ha sokat olvasok?

Rosszul lesz, ha sokat olvasok?

Figyelt kérdés

Ha pl. Sokat nyomogatom a telefonom, vagy pedig konyvet olvasok akkor szo szerint rosszul leszek..faj a fejem es hanyingerem van. Voltam szemeszeten, a szememmel nincs baj.

mitol van?


2013. júl. 9. 13:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ha felallok meg egy ideig szedulok meg rosszul vagyok. Aztan elmulik.
2013. júl. 9. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy helyben ülni/feküdni nem jó hosszútávon. Elzsibbadsz, nem jut elég vér az agyadba sem. Valószínűleg ezért...
2013. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sok olvasás az ilyen 4-5 órányi?
2013. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hirtelen felállástól is meg lehet szédülni. Alacsony vérnyomásnál van ez. Én sokszor így járok. :s
2013. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy inkabb az, hogy egy helybe ulok. Neha, ha csak ugy siman egy helybe ulok akkor is van ilyen. De az nagyon ritka, mert ilyenkor vagy egy konyv vagy a telefon a kezemben es azert irtam ki igy a kerdest. Ha felallok es mozgok akkor jobb. De ha leulok akkor egy kis ido utan megint ez. Ma pl. Fel 11- ultem igy addig meg kiirtam a kerdest. Szoval 3ora. Kb. Ennyi ido alatt leszek rosszul.

Ha hirtelen felallok akkor van, hogy megszedulok, de ez nem olyan..

2013. júl. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!