Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok ma UH...

6 hetes terhes vagyok ma UH szerint. Nekem is vannak tüneteim - érzékeny mell, hányinger (de nem állandóan) - de sokat olvasok róla, hogy más már teljesen "rosszul" van, sokat hány. Nekem ilyen nincs. Baj ha nincsen sok terhes tünetem szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ezen. Nekem sem volt hányingerem, rosszullétem... semmi. Soha nem hánytam, sőt a 31-dik hétig dolgoztam.Akkor is azért hagytam abba, mert nyár volt, s nagyon nem bírtam már a forróságot.Én örültem neki, hogy ilyen könnyen viseltem a terhességet. Üdv. egy 16 hós kisfiú anyukája. Boldog babavárást. :)
2010. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia ne aggodj én holnap leszek 34 hetes és a mai napig nem hánytam nem voltam rosszul és minden rendben van én szerencsésnek mondhatom magam.Igaz a cickoim majd leszakadnak de más nincs.

Kivánom hogy neked is igy legyen.

Boldog babavárást.

2010. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, nekem is kb. ennyi volt. Inkáb örülj ennek. :) Nem feltétlen hány mindenki! :))


30. hetes KM

2010. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ennyi volt a tünetem plussz sűrű pisilés. És fáradékonyság. Egyszer sem hánytam. Most kb 5 hetes terhes lehetek a kistesóval, és most is csak ennyi tünetem van, kicsi hányinegerrel néha. Ne aggód, inkább örülj tényleg!
2010. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont 6 hetesen kezdődött a gyomorégés, ami 7 hétig tartott, és majd meg bolondultam! Szerintem nagyon jó, hogy ennyi tüneted van, mert ebből pont tudod, hogy ott a baba, de nem akarsz tőle meghülyülni!

Szép terhességet kívánok neked!

2010. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kisfiad lesz! :)

Nekem a mai napig semmi bajom nincs, onnan tudom, hogy babát várok, hogy megmozdult.

Nagyon vártuk ezt a babát, folyton a tüneteket kerestem, minden este úgy feküdtem le, hogy bárcsak holnap hánynék egy igazi kismamisat, hogy tudjam, minden rendben van-e... Nekem sógornőm osztotta az észt: amikor nem fájt a melle, elvetélt... amikor nem hányt, elvetélt... ha nem vagyok rosszul, akkor nem fejlődik a baba.

2010. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!