Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami van a gyomrommal?

NEMAKAROK kérdése:

Valami van a gyomrommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetek óta amikor eszek után olyan érzésem van hogy áll a kajak gyomromban! Nem fáj de olyan mintha rögtön elájulnék és rettenetes hány ingerem van! A hasam nem fáj, de a gyomromat nehéznek érzem!
2013. júl. 12. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen panaszt gyomornyálkahártya gyulladás,nyombélfekély szokott okozni.
2013. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is vagy rák vagy lupus de az is lehet hogy isémiás bélbetegség. Elmész te a f@&#omba :D Te meg menj el orvoshoz maximum hipohondernek fognak tartani. (esetleg hypohondernek írják ?)
2013. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Liz* ***** válasza:
Próbálkoztál már diétával vagy méregtelenítéssel? Az is lehet, hogy csak rosszul táplálkozol .. de én a helyedben egy orvos véleményét kikérném, főleg, hogy már hetek óta tart.
2013. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
másodki komizó mivan? nem értem válaszodat! Ja és szédülök is! ez nem hypoanderség! De milyen rák-ra gonodltok?
2013. júl. 12. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Te h...e! Van némi különbség a rák, lupus, és a gastritis,.ill. fekély között. Lehet, neked furcsa,de minden 5-6.embernek van gatritise és a nyombélfekély sem ritka betegség,köszönhetően a sterssznek,táplálkozási szokásoknak,gyógyszereknek.
2013. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint nem a kérdező a hülye!!!! :))))
2013. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de a fekély fáj! nekem meg nem fáj
2013. júl. 12. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem,a nyombélfekély kevésbé szokott fájni,viszont jellemző rá az étkezés utáni teltségérzet és hányinger. De nem kell rögtön fekélyre gyanakodni,ahogy már írtam egyszerű gastritis is okozhat ilyen panaszokat.
2013. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2# vagyok ilyen tünetekből max elrontottad a gyomrodat a fejfájás meg nem feltétlenül köthető össze a gyomorfájdalmaddal.csak arra utaltam hogy ne az itteni dr.houseoktól kérj orvosi gyógymódot, hanem inkább menj el orvoshoz ha tényleg nagy a baj, de abból hogy ide posztolgatsz csak nem halálos.
2013. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 2! De jó,h ilyen okosakat írsz! Tudod mi a gyomorontás? Akut gastritis.

De az nem szokott hetekig tartani.

Ennyi.

2013. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!