Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a gond a gyomrommal?

Mi lehet a gond a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Pár hónapja pánikbeteg vagyok,depressziós, szóval ennek köszönhetően kijutott nekem a stresszből bőven. Ideges típus vagyok, ilyenkor lehetetlen megnyugtatni. 3 napja érzem azt, mintha mindig üres lenne a gyomrom és ahogy mozgok, olyan kellemetlen érzés van a gyomorszájam körül, közben néha zuborog a hasam. Háziorvosomnál voltam 2 hónapja, szerinte refluxos vagyok, adott savlekötőt, de nem érzem h jobb lenne. Ahogy a levegőt is veszem, feszül a gyomrom környéke. Ha üresnek érzem a gyomrom, bekapok vmit de olyan mintha mellé menne a kaja, és nem a gyomromba. Étkezésem rendszertelen, az elmúlt időszakba fel is szedtem 5 kilót. Mi lehet ez? Nagyon félek.



20/L


2010. okt. 25. 19:44
 1/1 anonim válasza:

Szia!!

Velem ugyanaz történt,épp amikor Veled egyidős voltam...Nekem is refluxot mondtak,szedtem is a savlekötőt,de szart sem ért.Nekem egyvalami segített:a KÁLMOS GYÖKÉR!Ebből teát kell főzni,Nagyon kellemetlen íze van,de fél órán belül minden panaszom elmúlt,mikor megittam.Elvileg napi 4dl kellene inni belőle,de én csak egy hétig bírtam,annyira szar az íze!

Ezután csak akkor ittam,mikor fájt a hasam,vagy bármi panaszom volt,és mindig segített!Nekem is egy ugyanilyen panaszos férfi ajánlotta,és bevált!

Remélem Neked is segíteni fog!!

2010. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!