Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Megbolondulok.

Mi bajom van? Megbolondulok.

Figyelt kérdés

Rettegek a hanyastol es mindig figyelek arra, hogy mikor es mennyit eszek emiatt,. Ma este 7kor megvacsoraztam (egy szendvics, utana pedig ragcsaltam kekszet meg ropit) viszont most megeheztem. Es neztem az orat, hogy meg 4 ora se telt el azota stb... Viszont ilyenkor ideges vagyok, ha korog a gyomrom, de kivanom is az etelt igy most se birtam megallni, hogy ne egyek, de ilyenkor meg mar dipankrint vagy dedalont veszek be, hogy ki ne hanyjam.(amugy gyakran jon ram ilyen, hogy rettentoen kivanom az etelt es egyszeruen nem birok ellenallni neki) Ez mar olyan szinten beteges....mitol van ez?

15L


2013. júl. 13. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nálad már kóros. Pszichésen van gondod. Ne félj annyira a hányástól,nem olyan egyszerű az. Az egy szendvics és a pár keksz,v.ropi nem terheli meg annyira a gyomrod,h csak úgy hányjál tőle. Persze más,ha beteg vagy,akkor viszont szinte mindegy mit eszel,amíg a "kórokozó" ki nem ürül hányhatsz. Ha ilyenkor megéhezel egyél olyat,amit könnyű emészteni,nem terhel meg és ne sokat. Jó a keksz,ropi,egy kefír,gyümölcs.
2013. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És még valami. Felejtsd el a feleslegesen bevett gyógyszereket(csak azért ne szedd,nehogy bajod legyen),mert hozzászoksz és tényleg beteg leszel nélkülük.
2013. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor azert vagyok ideges, ha megehezek meg azert nem akarok enni, mert felek, hogy kihanyom? Amugy nincs semmijen etegsegem amitol hanynek. A gyogyszert is probalom kerulni..most is ettem meg, de nem vettem be semmit. Utoljara talan 1 hete vettem be dipankrint, de amugy ezt a gyogyszert mindennap is lehetne szedni csal nem akarom
2013. júl. 13. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Látod?! Most is ettél,nem vettél be gyógyszert mégsem hányod ki.Hidd el ez így van normál helyzetben,úgyhogy erre gondolj máskor,ne arra,h kihányod.
2013. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :S rettegek a hányástól és esténként szinte mindig rámjön márcsak azért is mert annyira bebeszélem magamnak :S
2013. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor rád is ez vonatkozik.Ne arra gondoljatok,h "jajj hányni fogok",hanem arra,h nem hánytam tegnap sem,egy hete sem,1 hónapja sem, és most sem lesz másképp. Egy idő után elfelejtitek az egészet és az eszetekbe sem jut.
2013. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megprobalom:) koszoonom!
2013. júl. 14. 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, nem is hallottam meg ilyenről. Honnan van ez a hányásósdi? Én csak betegségkor, amikor magas lázam van, akkor szokásom, de azt nagyon utálom. 19/F
2013. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!