Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Én félek attól hogy megbolondu...

Én félek attól hogy megbolondulok, ha mondjuk filmet nézek vagy olvasok vagy koncentrálok valamire akkor folyamat bevillan de csak ha rágondolok szóval félek, és ilyenkor elkezd fályni a fejem meg minden bajom van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ja és egy fontos. Csak akkor szokott lenni mikor Anyámmal vagyok vagy apámmal és hülyén hangzik és általam is elég furaérzés de mintha félek hogy rámlehel és ekkor kap el ez a félelem és akkor egésznap, és ez van már vagy 1 éve. Szerintetek, kérlek válaszoljatok mert nem bírom már???
2013. jún. 26. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet velem van a baj, de kajakra nem értem miről beszélsz
2013. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fájni, j-vel.

Egyébként mi villan be? Mire gondolsz amitől fáj a fejed? Próbáld meg értelmesen megfogalmazni, mert ez egy zagyvaság. Ha nem megy, fordulj orvoshoz, mert beteg vagy.

2013. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sza

Hogyha nem túl nagy kérés meg tudnád mégegyszer fovalmazni a kérdést? Én magyarként születtem ,de ebből nem értem mi a kérdés.

'akkor folyamat bevillan' Mivan? Hiányzik egy aprócska A betű.

Szóval amit olvasol azt elképzeled? Ezért veszik a könyvet az emberek ,hogy karban tartsuk az agyunkat. A tv kiöli ezt mert nem kell elképzelj semmit. Gondolj arra ,hogy egy leírást olvasol egy csinos lányról 10 férfi másnak képzeli el ,de pl filmnél Megan Fox ugyan olyan mind a 10 nek.

Ne félj ettől ez normális. Remélem ez volt a kérdés lényege...

2013. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez volt. És attól félek hogy meg fogok bolondulni mert, ha figyelek valamire akkor az jár az eszembe hogy ne figylejek mert mivan ha ettől megbolondulok ha értitek? Eléggé hülyeérzés de ez a gondolat villan be minden egyes koncentrálásomnál, de komolyan, én nem értem mi lehet ez, meg a másik fele hogy Miért félek attól hogy rámlehel anyám, mert büdös a szájja és nem szeretem ha rámlehelnek és ettől is félek és ezáltal is bevillan a gondolat, sőt ettől jött ez az egész hogy megbolondulok. Szóval ennyi az egész, és semmit nem merek már csinálni mert már fáj a fejem tőle, ettől a szartól paranoiás vagyok vagymivan????
2013. jún. 26. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha attól félsz, hogy a koncentrálástól megbolondulsz, akkor tényleg menj orvoshoz.

A családnak meg szólj, hogy mossanak fogat.

2013. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húúú basszus, nem ártana szakemberrel beszélned, mert ez így eléggé "baj van az emeleten"-re utal.
2013. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már megbolondultál.
2014. márc. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!