Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek megy az idegen helyen...

Nektek megy az idegen helyen való nagy WC-zés?

Figyelt kérdés

amióta az eszemet tudom, nem tudok máshol, és emiatt már voltak problémáim nyaralásnál kirándulásnál stb.

hogy oldjam meg hisz más is elmegy, de engem feszélyez ha a környezetemben idegenek is vannak


2013. júl. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Derítsd ki, hogy mi feszélyez. Engem pl az zavart, hogy belegondoltam, mások esetleg hallják, mi folyik bent. Erre kifejlesztettem egy taktikát-ami egyébként a kellemetlen szagok ellen is beválik.

Eleve nem vagyok egy órákig rajta ülő típus-bocsánat.

Szóval ami alatt ülök, megnyitom a leöblítést. Így kintről csak a víz zubogását lehet hallani. És mivel egyből le van öblítve a dolog, ezért nincs ideje a szagoknak tovaterjedni.

2013. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én kakilni nem szeretek, pisiléssel nincsen gondom. de igazából mikor elmegyek idegen helyre hosszabb időre, akkor én tudatalatt érzem így, és valahogy nem is kell akkor nagy wc-znem, székrekedésem szokott olyankor lenni, és mikor hazaérek, akkor már visszaáll a napi 1x-i "adag".

persze ,egy idő után kijön belőlem, de én az első héten egyszerűen ha akarnék, se tudnék kakilni, mert székrekedésem van

2013. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mikor már idegen helyre megyek és ott vagyok nekem se kell, de inkább visszatartom, pedig ez így nagyon kínos, és nem tudom kivel megbeszélni, a barátoméknál is nagyon rosszul érzem magam néha pár nap után se bírok elmenni
2013. júl. 15. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok úgy kakilni úgy, ha hallótávolságon belül vannak (férjem, anyukám, bárki). Ha nyaralni voltam barátaimmal, ők tudták ezt a heppem, és kimentek az apartmanból az akció idejére. De vendégségben, vagy hasonló helyzetben nem tudok. Egyszer fent voltunk egy hegyen sok haverommal és csak egy pottyantós volt, aminek a közelében mindig lébecolt valaki, így kilenc (!) napon át tartottam vissza a kakit. Szörnyű volt. De nem ment.
2013. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
9-be a suliba 1x mentem el wc-re (pisilni). Undorodom a nyilvános wc-től, főleg hogy látom, hogy bemegy wc-re a csaj, nem mos kezet, vagy bemegy tampont cserélni, előtte, és utána se mos kezet!!!!! És még kézfertőtlenítőt se használ utána, vagy valami.... 10-be már mentem wc-re, ha kellett, de csak pisi. Idegen helyen sose jön rám az inger.
2013. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!