Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete nem érzek fájdalmat.Volt egy barátnőm,akit egyik napról a másikra elhagytam,nem tudom miért,megutáltam,az embereket.És minden napos az hogy az iskolában valami hülyeségen összeverekszek valakivel.

Segítsetek mi lehet ez,orvoshoz nem merek elmenni.


2009. okt. 19. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondold át az utóbbi napokban véghezvitt dolgaidat, és rakd mérlegre.

Te döntöd el, hogy milyen ember válljon belőled, és azért általában tenni is kell, nem mennek a dolgok maguktól.

Úgy mondják, hogy magunkban hordjuk a poklot és a menyországot is, hogy melyiket akarjuk magunknak, az csak választás kérdése.

Nincs veled semmi baj, csak kamasz vagy, aludj egyet, és holnaptól próbálj meg odafigyelni arra, mit teszel, mit mondasz, és hogy viselkedsz.

De ha mégis úgy érzed orvosra van szükséged, menj nyugodtan, nem értem a félelmet, miért nem mersz elmenni?

Kellenek emberek, akikben alapból megbizol, ezek közül az egyiknek pl. az orvosnak kell lennie.

Fel a fejjel, minden rendbejön!

2009. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!