Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Huvelygomba ellen otthoni...

Huvelygomba ellen otthoni megoldas?

Figyelt kérdés
Mar masfel eve elek szexualis eletet elejetol fogva szedtem a yasmin fogamzasgatlot,18 eves vagyok, egy 3 honapja ugy vettem eszre h huvelygombam van mar mindent osszeszedtem orvoshoz most nem tok elmenni,nem tuttok valami hazi gyogymodot a huvelygombara,minden nap mosakszom intim szappanal meg ilyesmi,de valami ami enyhitene a kinos erzest jo lenne.

2013. júl. 17. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én miután pontosan beazonosítottam, hogy hüvelygombám van (1 hétre kaptam időpontot, és már baromira viszketett) vettem canesten kombit. 3 napig használtam a tablettát és még utána 4-5 napig a krémet kivülre. Addig nem lehet nemi kapcsolatod ha ez mellett döntesz, és csak akkor használhatod ha nem menstruálsz.

Továbbá azóta vettem én is lactacyd feminát..és a gyógyszerész javasolta a protexin gynophilust.

2013. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hüvelykúp! Nekem is csak az hasznalt, orvos irta fel de ven nelkul kaphato, es lattam hogy mar neten is lehet rendelni.. A neve Alkagin hüvelykúp.. Es jobb mint a canesten, mert nekem a canesten nem oldodott fel...
2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nezesd meg nincs e mehnyak sebed vagy mehszaj sebed. Ezek nehezen gyogyulnak es gyorsan kiujjulhatnak. Nekem evekig volt visszatero problemam allandoan felitrtak valami kupot tabit. Aztan egy nap elegem lett elmentem Dr Szalay- hoz Gyorbe, megvizsgalt es mondta minden bajom egy mehszaj sebbol ered ami nem tud jol meggyogyulni. Ott helyben ambulasan ultrahanggal elegette a roncsolodott szoveteket. ! honapig no sex es azota olyan egeszseges vagyok mint kislany koromvan! :D Jah es o mondta a P2 re sok orvos legyint hogy az normalis ertek noknel akik zexualis eletet elnek. De nem igy van! NEkem is legalabb 5 evig volt P2, az orvosok nem torodtek vele, pedig ott valami nincs rendben. Most P1 a szintem mar 3 eve. :)
2013. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!