Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tesztek visszatero huvelyg...

Mit tesztek visszatero huvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Igazabol nincs is folyasom,csak viszket.Parom is kezeli magat,csak pamut alsot hasznalok,szinte csak tiszta vizzel mosom a nemi szervem.Megis idorol idore viszket.
2009. júl. 19. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes lenne egy cukorvizsgálatot csináltatni,mert általában ilyen esetekben előfordulhat visszatérés!Egyébként,ha minden rendben,akkor marad a Canesten!Nincsen semmi káros hatása,bátran lehet hosszabb ideig is alkalmazni!

Jó egészséget!

2009. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi
2009. júl. 19. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
intimzuhany és grapefruit csepp, nekem a doki ajáénlotta és mmár 3ónapja nincs gombám,pedig azelőtt havonta volt.
2009. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A grapefruit cseppeket mivel es hogyan hasznalod?
2009. júl. 20. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:

A grapefruit csepp nekem is bevált!!!

Pár cseppet tegyél egy tiszta edénybe, kicsit higítsd vízzel. Ezt szívasd fel egy tamponnal, aztán a tampont a helyére:P

Szedhetsz még emellett shitake gomba kapszulát, kiváló immunrendszer erősítő.

Nekem ez a kombináció volt a tuti!

Sok sikert!

2009. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a cseppet napi 2szer 2dl vizbe kell feloldani és MEGINNI!!!
2009. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg mindig ertetlenkedek egy kicsit;a csepp az a gyumolcsbol nyert csepp,vagy illoolaj?Ezt meg irjatok le legyszi!!!
2009. júl. 21. 21:54
 8/13 anonim ***** válasza:

bemész a dm-be vagy rosmanba és ott van a polcon rossmannba: 1249Ft a dmben 1399Ft azt hiszem.


Ezt keresd: [link]

2009. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

11:43-as vagyok

Nem értem miért kell ennyire beszűkültnek lenni, nem csak mindig az a jó, amit a dobozra írnak. Olyan dolgokat tartalmaz a grapefruit csepp, amik jó baktériumölő hatásúak helyileg is. És szerintem tényleg érdemes kipróbálni, úgy tamponra téve, mert hatásos.

2009. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
A grapefruit cseppet a gyógynövényesben kérd, ezen a néven. Tudni fogják. Egyébként ezt a grapefruit magjából nyerik.
2009. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!