Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2méter fölött vagyok és nem...

Ufea kérdése:

2méter fölött vagyok és nem vagyok nyolcvan kilo. Néha amikor felállok akkor elsötétül a kép néhány pillanatra. Ilyenkor olyan mintha bizseregne az agyam. Ez mit jelenthet gyenge a szivem vagy rosszul ver?

Figyelt kérdés
Ez a későbbiekben jelenthet valamilyen problémát?

2013. júl. 17. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor ne menj olyan magasra én is klausztrofóbiás vagyok
2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, ha egy ideig ölük vagy fekszek és hirtelen felállok nekem is ugyanaz szokott megjelenni mint neked, csak én nem vagyok 2 m magas :) Nekem azt mondták hogy hirtelen nőttem meg és azért van ez. Meg kellett tanulnom hogy nekem nem szabad hirtelen felállnom. Szerintem a vérnyomással lehet valami. De ha nálad elég komoly a dolog szerintem fordulj dokihoz.
2013. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat iszonyat ropi lehetsz... Ferjem 203 cm es 95 kilo volt amikor anno megismerkedtunk es nagggggyon vekony volt annyival is. Amugy valoszinuleg alacsony a vernyomasod, akkor van ilyen elsotetules.
2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha ez sokszor nem jut vér az agyamba annak nem lesz maradandó károsodás?
2013. júl. 17. 14:47
 5/5 anonim válasza:
ez azt jelenti h hirtelen leesett a vérnyomásod ,mert hirtelen keltél föl , velem is van igy ... Én azért várok egy kicsit h ne szédüljek el
2013. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!