Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Nagymárton kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hónapja szédülök.Néha fáj a fejem is,de nem súlyos fejfájásról van szó. Enyhe hányingerem van másfél hónapja. Az étvágyam is romlott, fáradékonyabb lettem. Voltam vérvételen, de csak egy kevés vashiányom volt azóta már 2 dokival és egy neurológussal beszéltem, az egyik doki megmérte a vérnyomásom és meghalgatta a szívemet,de semmi baj nem volt. EKG-ra és vizeletre félévente járok mert sportolok 10 éve. Mindenki azt mondja pszichés eredetű. Tényleg elég stresszes vagyok de 16 éve ilyen vagyok (születésem óta) és pont az aggaszt hogy eddig nem voltak ilyen tünetek.Ez egyszer csak éjfél körül egy szédüléssel,ájulásérzettel indult.Volt,hogy délután aludtam pedig nem szokásom.Nem vagyok picit se stresszesebb mint régebben mégis vannak ilyen tüneteim.Nem tudom mi lehet a bajom. Szerintetek?? 16/f
2013. júl. 21. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az,h eddig nem volt tüneted nem jelent semmit. Mindennek van egy határa,ha kivizsgáltak és nincs semmi bajod,eddig bírta a szervezeted.
2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem hogy egy picit alacsony a vérnyomásom.
2013. júl. 21. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?
2013. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen
2013. júl. 21. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
16 évesen napi kb 9-10 óra alvás szükséges, ha nem alszol eleget, az járhat fejfájással, és általános rosszulléttel.
2013. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!