Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap du. Hirtelen nagy...

Tegnap du. Hirtelen nagy fájdalmat éreztem a bal mellkasomban, minden mozdulásra még jobban belémnyilalt. Beszéd közben alig kaptam levegőt. Ez lehet a szívtől is?

Figyelt kérdés

Lassan aztán enyhülni kezdett a fájdalom, de minden erősebb mozdulatra vagy mélyebb levegővételre még most is fáj, nyilván már sokkal jobban tudok mozogni, kisebb mozgásoknál sokszor nem is érzem.

Van egy 12 kg babánk, néha még emelgetem,lehet attól is? Habár húzódás, csípődésem volt már eddig, nem ehhez hasonló érzés.

Ma később megyek dokihoz, de addig is jó lenne pár tapasztalat.

29/N


2009. okt. 22. 07:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg szívfájdalmat okozhat fáradtság is?
2009. okt. 22. 07:20
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak simán meghúztad az oldalsó bordaizomzatodat a sok gyerekemeléstől. Ha ilyen van- finoman, lassan vegyél egy mély levegőt, maszírozd át ott ahol fáj. Ha nem múlik akkor keres fel egy dokit!
2009. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!