Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó szorítást érzek a...

Állandó szorítást érzek a mellkasomban, a bal (néha a jobb oldalon) és nagyon nehezen tudom csak feloldani, már ha sikerül. Ezt csak beképzelem, vagy valami bajom van? Ez normális? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál is pár hete, megfázás volt, szedtem a gyógyszert. Utánna pár napra megint elkezdett"szorítani, nyomni". Anyukámnak is volt ilyen "lelki" betegsége, hogy alig tudott tőle szabadulni, lehet ez is ok? Holnap készülök megint elmenni orvoshoz, már sokszor sírtam miatta hogy mi bajom lehet. Amúgy 14 éves lány vagyok.

De az a furcsa, hogyha nem figyelek a mellkasomra, semmi bajom!!

Mi bajom van?


2010. aug. 12. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy visszamész. Valószínűleg semmi komoly, lehet gyulladás is, ami még nem jött helyre. De azért egy rutin kivizsgálás nem ártana. Terhelést bírod?
2010. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon bírom a terhelést.
2010. aug. 12. 12:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg csak bebeszélem :\
2010. aug. 12. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Okés, akkor ezt mondd a dokinak, elküld egy EKG-ra és ott kiderül minden.
2010. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhhmm...:S de nagyon félek hogy valami bajom van..
2010. aug. 12. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet kezdődő vastagbél gyulladás is.


Pl én ha megeszek 10 tojást, vagy jó sok sülkrumplit hússal, esetleg sok tejet iszom, vagy sok sajtot eszem, akkor másnap reggel szó szerint megfulladok.


Ha viszont ananászos csirkét eszem a kínaiból, vagy rizses húsos kajákat, meg salátákat, akkor semmi bajom.


Esetleg próbáld ki, hátha a kajákkal van összefüggésben :)

2010. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nagyon idegesít..:( holnap kiderül remélem:S
2010. aug. 12. 13:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg... még gerincferdülésem is van, és rossz a tartásom is. Attól is lehet, nem?
2010. aug. 13. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!