Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Nagyon nagyon...

Segítség! Nagyon nagyon szédülök és nagyon húz a fejem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szédülök és nagyon húz a fejem már dél óta folyamatosan. Már vette be egy algopirint, ettem (cukrosat) és ittam is sokat de semmi. Nem múlik el, mit tehetnék?
2013. júl. 24. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
doki,vérnyomás mérés
2013. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt ilyen amikor felment a vérnyomásom 170/110 -re. Jól írja az első,vérnyomás mérés minél előbb. Ha nem ez akkor pedig keresni kell vagy belső fül betegséget illetve az itt lévő labirintus szervnek, a három félkörös ívjáratnak a betegségét vagy ha nem itt van a gond, akkor neurológián agyi keringészavar irányában kell kivizsgálni.
2013. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet az okozta hogy tegnap 11 órán keresztül mp3 volt a fülemben? (zenét hallgattam) amúgy 14/L
2013. júl. 24. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!