Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erdemes ezzel orvoshoz fordulnom?

Erdemes ezzel orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés

gyre gyakrabban tapasztalom a kovetkezo tuneteket: fejfajas, szedules, faradtsag, gyengeseg, hanyinger.

Tegnap elott is nagyon durvan ramjott ez es most megint, ugy erzem, hogy barmikor elajulhatok.

Viszont akkor oszinten leirok magamrol mindent. Miota elkezdodott a nyariszunet azota rengeteget gepezek van, hogy egesz nap a gep elott ulok, vagy az agyon a telefont nyomkodva. Rendszertelenul taplalkozok, egy nap elvagyok ket zsemlevel is. Teljesen el vagyok lustulva, sokat alszok. Panikbeteg vagyok, sokat szorongok. De ugye most meleg is van..ja meg akkor szedulok a legjobban, ha a monitort vagy a telefont nezem. Lehet, hogy a rossz nyaktartastol, vagy nemtudom..

Most ha elmegyek orvoshoz erre mit mondana? Vagy valtoztassak az eletmodomon es elmulik?

15L


2013. júl. 27. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, valtoztass! Vigyel bele rendszert, rendszeres etkezes es testmozgas. Ettöl elmulik az összes, jbban is erzed magadat.

Pl. minden este/reggel egy felora futas, uszas vagy ami megoldhato, lefekves elött seta...stb.

Teve elött egyel (majdnem) MINDIG tökmagot meg sotlan mogyorot. Minden delutan egy alma...stb. Nem kell sokat enni, csak rendszeresen, tehat mindent rendszeresen.

2013. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom! Csak kicsit felek, hogy nincs-e komolyabb bajom?! Estenkent el szoktam menni setalni, mikor mar nincs meleg, de mashoz nincs energiam. Most pedig ahogy lefele nezek es a telefon nyomkodom hanyingerem van es szedulok, ha abbahagyom jobb..
2013. júl. 27. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

ha van vernyomasmeröd, megmerheted azert. Ez a meleg is produkalhat ilyen tüneteket, ha leesik a vernyomasod.

Sztem valtoztass, es ha meg mindig ugyanugy vannak tünetek, akkor menj el orvoshoz!

Majd ir, mi ujs!

Jo egeszseget!

1.

2013. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!