Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális hogy elalvás...

Az normális hogy elalvás előtt azon agyalok mi minden történt aznap?

Figyelt kérdés

Szinte egyfolytában úgy érzem hogy nem vagyok elég jó sőt egyáltalán nem.

Minden nap végén visszapörgetem a dolgokat kielemzem és rájövök mi mindent lehetett volna másként, jobban tenni és talán akkor jövök rá hogy bizonyos dolgokat rosszul értelmeztem, nehezen bízok bárkiben ez is akadályoz hogy a valódi szándékát lássam meg,

Egyfolytában szorongok, nem bírok felejteni, hihetetlen mi mindenre emlékszek miközben más azt se tudja megmondani mit mondott utoljára :S

Mindent túl komolyan veszek és ha napközben nem vagyok eléggé lefoglalva akkor is eszembe jut szinte bármi a múltból, lényegében nem tudok feltöltődni kikapcsolni, állandóan nyomaszt valami, bármi, és ez megfertőzi azt az időt amit élvezhetnék.

Igyekszem jól tenni a dolgom és normális lenni másokkal, ugyanakkor gyakran eléggé nyers vagyok nem a legjobban fejezem ki magamat :S


2013. júl. 27. 23:34
 1/1 cicus001 válasza:
Szia, ami azt illeti az normális amikor az ember néha elkezd gondolkozni mi is történt aznap, de amit most te leírtál, az nem az!A múltban élsz ,nem tudtad feldolgozni ezeket a sérelmeket ,és a bizalom hiányod is az önértékelési problémára utal..Tudom ,milyen ez és ez sokáig így is marad, ha nem kezdesz el ellene tenni, a legjobb ha felkeresel egy pszichológust hidd el sokat segítenek, vagy kérj segítséget a családtagjaitól (ha van rá lehetőséged ). Remélem megoldódik a problémád.:)
2013. júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!