Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha elalvás előtt...

Normális, ha elalvás előtt ringatózom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Máshogy nem tudok elaludni... De napközben ülve is dülöngélek előre-hátra. Nem szándékosan csinálom, észre sem veszem, csak már közben. Abbahagyom, de hiába, ha nem figyelek rá tudatosan, már megint kezdem... Ez marha gáz szerintem. :D Mint egy kisbaba... Mitől lehet ez és hogy hagyjam abba?
2011. dec. 30. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Az unokatesóm is ezt csinálja kicsi kora óta, ő is 16 éves. Nem Niki vagy? :D Amúgy mi már ezt megszoktuk, meg gondolom, a barátai is. Hogy normális, azt azért nem mondanám, szerintem valami idegrendszeri probléma lehet, de ha csak ennyi a tünet, az nem komoly szerintem. Sokat nem lehet kezdeni vele, csak ha odafigyelsz rá mindig, hogy ne ringatózz.
2011. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem Niki vagyok, de legalább nem vagyok egyedül ezzel... :D

Igazából az a baj, hogy kolis vagyok, és szerintem ha észreveszi a szobatársam, halálra fog cikizni. -.- Meg nem tudom mi lesz pl., ha a barátommal alszom együtt... :/

2011. dec. 30. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm is kolis 14 éves korától, és nem hiszem, hogy 2 év alatt nem vették észre a szobatársai, mégis jóban van velük, nem cikizik.
2011. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A fősulin ismerek egy csajt, aki egész nap ezt csinálja.Ha áll, akkor a felsőtestét forgatja. Sokan csinálnak hasonló kényszermozgásokat, de gyerekkorban állandó figyelmeztetések miatt abbahagyják. Önuralommal te is legyűrheted. Tanulj más technikákat, amik megnyugtatnak.
2011. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Én is ezt csinálom, de én sem tudom miért. Legfőképp akkor mikor zenét hallgatok, szóval mindig. :D Szerintem normális, mindkét szülőm ezt csinálta, de ők leszoktak, de én erről nem tudok leszokni. Őszintén szólva már nem is akarok. Ha unatkozom, vagy rossz kedvem van, vagy bármi leülök, az ágyra, bedugom a fülhallgatót, és ritmusra ringatózom, én is. Már kicsikorom óta. Mikor koleszban voltam nem szóltak meg érte, elfogadták.
2011. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én is ezt csinálom kiskorom óta, nem érdekel, hogy gáz-e vagy sem, engem ellazít, megnyugtat és nekem ez a fontos :) Ne problémázz miatta! :)
2011. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2011. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!