Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez már így marad?

Ez már így marad?

Figyelt kérdés
Már több, mint fél éve táppénzen vagyok. Pánikbetegség, depresszió. A gond az, ogy egyre többet alszom, hamar kifáradok, érdemben semmit nem csinálok. Eleve kövér voltam, ami csak még több lett, képtelen vagyok fogyni, napi 5 kiflit eszem, 2-3 liter kalóriamentes teával, üdítővel, mégis dagadok. Képtelen vagyok időben felkelni, minden nagyon lassan megy. Tetejébe 3éve volt egy digitáliszmérgezésem, depressziós szakaszban bevettem 100db Digoxin tablettát, nem sikerült, azóta kevesebbet bírok, egyre nehezebb minden. Nem tudom, hogyan érhetném el, hogy talpra bírjak állni, el tudjam látni a háztartást, képes kegyek pl kitakarítani, egyszer, MAJD, VALAMIKOR újra munkaképes legyek. Egyre kevesebb rá a reményem. Mit tehetnék, hogy talpraálljak?

2013. júl. 28. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbbet te tehetsz magadért. Gyógyszered látom van, most már neked kell lépned. Igen, van remény. Ha nem hagyod el magad.
2013. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Masszívan depresssziós vagyok. Sokszor az ágyból sem bírok felkelni napokig. Jobb napokon max bekapcsolom a számítógépet, de ennyi.
2013. júl. 28. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezelnek?
2013. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sertralin, Velaxin, most ezeket szedem.
2013. júl. 29. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A Velaxin nekem segített, de egyéni, hogy kinek melyik antidepresszáns válik be.
2013. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen a számítógépes háttered vidám színes, az már segít valamit.
2013. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!