Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy az ember...

Mitől lehet, hogy az ember egyik pillanatról a másikra szédülni kezd és ez abba sem marad?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdtem szédelegni, és azóta egyfolytában így vagyok. Amúgy alacsony a vérnyomásom, de épp emiatt iszom kávét hónapok óta tök rendszeresen, és eddig nem volt gondom. Tegnap este óta viszont egyfolytában szédülök. Hiába hogy ettem, aludtam, kávéztam, csak szédülök...
2013. jún. 6. 09:19
 1/4 kkovax38 válasza:
A leírtakból az látszik, hogy mindent megteszel hogy a szédülés elmúljon, csak a legfontosabbra nem gondoltál. Az emberi testben általában a vérhiány okozza a fájásokat és szédüléseket. Már régóta nem szedtem be gyógyszert, fájdalom csillapítót, stb. Ha valamim fáj, azonnal egy két pohár vizet, vagy folyadékot szoktam inni. A folyadék bekerül a vérerekbe, ezáltal hígítja a vért, és így azon helyekre is eljut ahol a fájdalom jelentkezett. Próbáld ki te is ezt a módszert. Ezeket megelőzheted ha naponta két, három liter vizet vagy folyadékot iszol.
2013. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az utóbbi időben direkt figyelek rá, hogy legalább 2 liter vizet megigyak naponta, de ha nem dolgozom, kevésbé figyelek oda rá, lehet, hogy ez volt az oka.

2013. jún. 16. 10:35
 3/4 falck válasza:
Nagyon helyes a folyadék mennyiség,de hátgerinctol is lehet és ha a nyaki izom nyomja a nyaki eret(kissebb a vérellátása az agynak).Ez lehet idosebb korban érfal szukulettol is.
2013. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van is olyan problémám, hogy sípol a fülem már 6 éve, az orvosok elküdtek ezer vizsgálatra még koponya ct-re is, de semmi, úgyhogy "kizárásos alapon" érszűkületet állapítottak meg - 29 éves vagyok most. Kaptam rá kezelést, de nem javított semmit, bezárták a közeli városban az osztályt, erre a doki azt mondta, hogy mivel úgysem használt semmit az infúzió, ne járjak...
2013. jún. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!