Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Gyomorfekély?

Mi lehet ez? Gyomorfekély?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka arra keltem, hogy ég a gyomrom, mellette fájt és nagyon görcsölt+teltséget éreztem és azt, hogy mindjárt hányok, de hányingerem alig volt. Nem ez az első ilyen éjszaka, hanem már a 3. egymas után. Meg, ha ilyenkor reggel felkelek és eszek akkor is begörcsöl a gyomrom. Mi bajom lehet?

Sokat szorongok és stresszelek, azért gondoltam gyomorfekélyre. Ja, meg a szénsavas italoktól vagyok még nagyon rosszul.


2013. júl. 29. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetne az is,de először inkább egy dyspepsia(savtúltengés)valószínű. Ez,ha hosszabb ideig fenn áll krónikus gyomornyálkahárty agyulladást okoz,amiből később fekély is lehet. Menj el orvoshoz, szedjél savcsökkentőt, igyál Salvus vizet ne egyél fűszeres ételeket és kerüld a szénsavas italokat,kávét,cigi(ha szívod).
2013. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Amúgy a reggeli hasmenés is gyakori.
2013. júl. 29. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!