Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Epekő,...

Mi lehet a bajom? Epekő, esetleg gyomorfekély?

Figyelt kérdés
2 napja baromira gorcsolok,tegnap egesz nap epet hanyta,estere hoemelkedesem is lett,es jelenleg is van!2nap alatt rengeteg gyogyszert probaltam (nospa,quamatel,algopirin,magnezium tabletta) de egyik sem hasznalt!:( csak fekve birok lenni,ha felallok brutalis gorcs kezd el gyotorni...esetleg lenne valakinek vmi otlete,h mivel tudnam a gorcsot elmulasztani?nagyon felek,h vmi nagyobb bajom van...ja es nem tudom mennyit szamit de 2nap alatt kb. 3 db ropit tudtam magamba nyomni,amit ki is hanytam.
2011. szept. 28. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel azonnal orvoshoz kell menni, kiszáradsz, ha nem marad benned semmi. Több gyógyszert ne vegyél be, hívj orvost.
2011. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg ne szórakozz, orvost hívj, méghozzá minél hamarabb.
2011. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már nem hányok,enni is tudtam piritóst,zsemlét,ropit...viszont még mindig görcsölök kicsit!

szóval igazából semmi bajom már,lázam sincs,csak a gyomrom görcsöl még mindig!nincs vmi ötlet ami elmulasztja?

anyám szerint gyomorrontás szerű bajom volt/van,na de kérdezem én,hogy normális,hogy 3. napja görcsöl a gyomrom?

2011. szept. 29. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi kérdés, de kiderült, hogy mi volt végül?

2020. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!