Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett velem megörültem?

Mi történhetett velem megörültem?

Figyelt kérdés
Azért irok ide mert bizom abban nem vagyok egyedül! 2gyermekes anyuka vagyok! az történt hogy vasárnap ota elszált az agyam a párommaĺ csunyán öszevesztünk bizonyos okok miat! én fogtam magamat meg a gyerekeket és elmentem velúk azota teljesen kivagyók nem lehet leirni ezt! semmihez nincs kedvem fáradt vagyok kiabálok sirok még az öngyilkoság is megfordult a fejemben! ma hazajöttünk biztam abban nem lesz vita de a puffogásom kihozta és megint megkaptam a szép mondatot! semmire nem vagyok jó! megörültem volna vagy mi ez az egész?nem vagyok ura a cselekedeteimnek én ugy érzem! tanácsot kérnék!
2013. júl. 31. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
meg fog jönni
2013. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért még annyit had tegyek hozá az életkörülményeim nem a legjobbak a párommal nem jövünk ugy ki ö az a ur alkodó tipus és sokszor ugy eltipor észre sem veszem!csak késöbb gondolkodom és shsok miatta!
2013. júl. 31. 19:21
 3/6 intrepid ***** válasza:
Minden vitában úgy érzed, hogy a tiédnek kell lennie az utolsó szónak? Te is érzed, hogy most Te vagy az oka a konfliktusnak, de nem tudsz leállni(de a puffogásom kihozta és megint megkaptam....). Mi lenne, ha elmondanád ezt a párodnak, és bocsánatot kérnél a viselkedésedért, tőle pedig türelmet, amíg összeszeded magad, és rendezed a gondolataidat. Ha ki vagy borulva valami miatt, az nem megoldás, hogy tönkreteszel mindent magad körül.
2013. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ez igaz most en voltam hibas de miert van ez az elmelyult onsajnalat meg stb???.
2013. júl. 31. 19:30
 5/6 intrepid ***** válasza:
Túl sokat olvasod a feminista, leszbikus vén harci némberek hozzászólásait, magadévá teszed őket, (mármint a gondolataikat) itt a GyK-n, csak arra nem gondolsz, hogy amikor bajba sodrod magad miattuk, akkor nem fog egyik sem segíteni neked.
2013. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a kérdésem után! felkeltem 11 órakor majdnem dél volt! Megkérdeztem magamtól! te jó ég mit müvelsz? hoszu lesz de kifizetódö! sok a gond meg a probléma de ha felismertem! ELRONtottam! Öszekel szednem magamat
2013. aug. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!