Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez talán depresszió? Vagy mi...

Ez talán depresszió? Vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés
férjemről van szó,hosszú lenne leírni mindent,hogy kerek legyen a történet,de megpróbálom nagyvonalakban mégis összefogva...20 év házasság,3 gyerek,van munkánk,házunk.a férjemen észrevettem már hamarabb is,hogy szótlan lett,nem szól....kérdezgetem,hogy mi van,mindig azt mondja,h semmi...nem bánt meg,csak nem beszél....mikor hogy próbáltam vele erről beszélni,elutasító volt....ö 48 éves,én 38.aztán pár nap,és megint nem volt semmi baja.aztán újra jött ilyen,megint eljátszottuk,de nem nyílt meg...majd elmúlt. Most viszont ismét kezdődött(akkor épp külföldön volt munka miatt) és leéreztem a hangjából a kedvét...rá is kérdeztem,mondta,hogy semmi,dolgozom.(de máskor is dolgozik,és nem volt ilyen)majd hazajött,egy kicsit jobb volt a kedve,de olyan erőltetett....majd 3.nap ismét kezdődött,h nem szólt és elvolt egyedül és hallgatott és hallgatott....még egyszercsak,azt mondta,az ő szavait írom:meguntam...az egészet...már nem érdekel semmi....semmit nem akarok...belefáradtam mindenbe...(vállalkozó egyébként)ennyi volt...nem megy tovább....közben kérdeztem,hogy szedi -e a gyógyszert,nem szedi,az sem érdekli...(cukros)....így ment el újra,ebbe az állapotba...kérdeztem,h tudok segíteni,azt mondta nem kell segíteni..még mondott ilyet,azt én már nem élem meg....
2012. nov. 20. 22:52
 1/2 anonim válasza:
Hacsak nem keveredett bele valamibe, akkor lehet depresszió. Érdemes lenne tartania egy kis pihenőt, vagy akár orvosi segítséget kérni.
2012. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fhúú én akkor nagyon tudom neked ajánlani a ganodermás kávét. Ismerősöm foglalkozik vele és erre is nagyon hatásos!

Elküldöm a honlapját, a "Ganoderma" címszó alatt nézd meg.

Hátha hasznos lehet nektek!

www.businesskave.dxn.hu

2012. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!