Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fél, harmad szúnyogcsípés...

Fél, harmad szúnyogcsípés méretű, piros, nem viszkető kiütések. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Egy olyan nadrágban voltam tegnap délutánig, amit magam mostam, sok mosószerben és talán nem öblítettem ki eléggé. A család arra gyanakszik, hogy a nadrág a ludas, ugyanis az izzadságom kioldotta a mosóport, ami irritálta a bőrt. Ma délelőttre jelentek meg a kiütések.

Orvoshoz hétfőn megyek, ha nem javul.

Addig Calcium pezsgőtabletta, és van antiszeptikus krém itthon, azzal kenegetem. A krémre jól reagál, egy picit talán mintha javult is volna.



A kiütések nem viszketnek, övszerűen vannak ahol a nadrág volt a derekamon, néhány felette, illetve a lábfejemnél, ahol a nadrág szintén szorosabban érintkezett.

Nem hólyagosak és majdnem laposak.


Rákerestem a google-ben a csalánkiütésre, de egyáltalán nem hasonlít rá, a rühre se.


Szerintetek mi lehet ez?

Bízom benne, csak a mosópor irritált, és hétfőn nem kell orvoshoz mennem, mert addigra bottal üthetem a nyomát.


2013. aug. 2. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!