Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúnyog vagy darázscsípés?

19gal_balazs97 kérdése:

Szúnyog vagy darázscsípés?

Figyelt kérdés
Tegnap apám hozott egy láda epret, hogy majd lekvárt főzünk belőle én meg segítettem a szárát leszedni, már kb este fél 9 volt mert úgy ér haza. Ugye este előjönnek a szúnyogok, már elég ütődöttek voltak az eprek szóval mindenfelé folyt a leve és valami megcsípett a csuklómon akkor nem vettem észre csak akkor amikor már éppen aludtam volna el tegnap még úgy nézett ki, mint szúnyogcsípés, de ma már elég piros és egy kicsit nagyobb mint egy átlagos szúnyogcsípés. Ha ez segít még, a csuklóm belső részén csípett meg ahol az erek vannak és nem vagyok allergiás a szúnyogcsípésre.

2013. jún. 22. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szúnyogcsípés. A darázscsípés az ennél jobban fáj, nem tudtál volna róla "megfeledkezni".
2013. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem darázs, mert az a csípéskor tényleg nagyon fáj! Szóval maga a szúrás durva, már akkor visítasz, amikor még el sem repült a darázs! Azt észre vetted volna!

(Ha darázs csíp, akkor rögtön hagyma gyökérfelőli részét levágni, és a kicsöppenő folyadékkal kenni a csípést, akkor nem dagad be és nem is fog nagyon fájni aztán. Ezt azért írom, ha ilyen történik, tud, és más is...)


Szóval inkább szúnyog vagy más rovar lehetett!

2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 22. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!